Головна Увійти Про сайт

Турагенство "Поїхали з нами" ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 8
turagenstvo-poyihaly-z-namy
Адреса:Луцьк, навпроти Краєзнавчого музею, вул. Шопена, будинок 13, офіс 67
Телефон:+380 68 684 4459
Години:понеділок: 10:00–18:00 вівторок: 10:00–18:00 середа: 10:00–18:00 четвер: 10:00–18:00 пʼятниця: 10:00–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Турагенство "Поїхали з нами" є одним з найпопулярніших турагентств в Луцьку. Клієнти високо оцінюють професіоналізм та уважність працівників компанії. Вони швидко та якісно вирішують всі питання, пов'язані з підбором туру і організацією подорожі. Клієнти відзначають, що турагентство пропонує найкращі варіанти туру, враховуючи бажання та потреби кожного клієнта. Компанія також забезпечує професійний супровід під час відпочинку, що дозволяє клієнтам відчувати безпеку та комфорт. Завдяки великому досвіду та знанню ринку туризму, працівники турагенства "Поїхали з нами" можуть запропонувати найкращі місця для відпочинку, які відповідають бюджету та побажанням клієнта. Багато клієнтів рекомендують цю компанію своїм друзям та родині, оскільки вони залишаються задоволеними якістю обслуговування та результатами своїх подорожей.

Мій відгук

code

08.08.21
Оксана Лесів
Добре. Шукали путівки для відпочинку в Болгарію. Пішла до постійного туроператора Патріот. І була шокована непрофесійним обслуговуванням. В Інтернеті ввечері знайшла Луцьке представництво "Поіхали з нами". Першого дня отримала консультацію .. Читати далі »
29.07.21
Эвелина Магеррамова
Завдяки турагенству «Поїхали з нами» відвідали прекрасний острів Родос, Греція! Дуже щасливі, що уся подорож пройшла надзвичайно легко та безтурботно, адже в компанії працюють виключно професіонали своєї справи ?? Особливо хочу подякувати.. Читати далі »
07.07.21
Людмила Мазурик
Дуже компетентні та уважні до ваших бажань дівчата!!!!
03.08.20
Наталія Яковлєва
В агентстві дійсно працюють професіонали своєї справи.Всі питання вирішується швидко та якісно.Рекомендуємо лише це турагентство. Звертайтеся залишитеся задовелені відпочинком.
24.01.20
Леонід Бобрівник
Відпочивали у Єгипті , готель Sunrise Holiday Resorts. Шикарна територія , смачна їжа , а море надзвичайно гарне! Про красоти Червоного моря розповіли працівники даного туристичного агенства, за що їм і дуже вдячний. Дякуємо за таку гарно підібрану п.. Читати далі »
18.01.20
Наталья Тарашевская
Кращі серед найкращих! Дорогі наші туристи, висловлюємо Вам щиру подяку за високу довіру! Офіс "Поїхали з нами" в м. Луцьк зайняв почесне 3 місце на рівні України в найпотужнішій мережі № 1 "Поїхали з нами"!
11.12.19
Володя Кравець
Прилетів із раю на землю, а приземлитись не можу! Хочу висловити велике дякую “Поїхали з нами” та безпосередньо Світлані за прекрасно підібраний тур! Море прекрасних незабутніх емоцій! Відпочинок просто казковий! Дякую велике!! Процвітан.. Читати далі »
21.05.17
Володимир Дацюк
В дану агенцію звернувся в квітні цього року. Працівники турагенції "Поїхали з нами", що знаходиться по вулиці Шопена, 13 привітно зустріли мене. Вони підібрали мені чудовий тур, враховуючи усі мої примхи і побажання. Мій відпочинок був орг.. Читати далі »

© Луцьк24