Головна Увійти Про сайт

Угринів молоко ★3.6


рейтинг: 3.6, відгуки: 5
ugryniv-moloko
Адреса:Луцьк, вул. Зацепи, 4
Магазин "Угринів молоко" є надійним та якісним місцем для покупки продуктів. У ньому завжди чисто, а працівники завжди уважні та готові допомогти. Особливе місце в магазині займає молочна продукція, яка прямо від виробника з власної ферми. Це молоко та масло не містять пальмової олії або порошку. Багато сертифікатів підтверджують високу якість цих продуктів.

Незважаючи на те, що магазин знаходиться не в моєму районі, я спеціально їду сюди за маслом та молоком, бо вважаю, що це єдина молочна продукція, яй можна повністю довіряти.

Проте, деякі відгуки зазначають, що персонал магазину не завжди реагує на звернення клієнтів. Це може становити проблему, особливо у випадку, якщо продукція виявиться протермінованою та спричинить отруєння. Тому, слід бути обережним при покупках та звертатися до адміністрації з будь-якими проблемами.

"Угринів молоко" - це також зручний магазин для покупок "на додому". Тут можна знайти все необхідне: свіже м'ясо, фрукти, побутову хімію.. Читати далі »

Мій відгук

code

14.09.23
Дарина
Щось я не можу знайти цей магазин замість його стоїть вже сім23.
21.03.21
Liudmyla
Дуже хороший магазин. Завжди чисто і якісна продукція, уважні працівники. Особливу увагу треба звернути на молочну продукцію бо у них вона прямо від виробника з власної ферми і якість у них підтвертили багато сертифікатів. Жодної пальмової олії і пор.. Читати далі »
18.04.20
Katya
Шановні клієнти, якщо Ви по своїй необережності купите протерміновану продукцію і ваша дитина чи Ви отруєтеся нею, знайте, що в магазині "Угринів",що знаходяться на Зацепи 4, м.Луцьк ніхто навіть не прореагує на Ваше звернення. Адміністрат.. Читати далі »
28.01.18
Кулька-
Чудовий магазин "для своїх". Особливий акцент на продукції виробництва Угринів - молоко, йогурт, сметана, ковбаси. Є свіже м'ясо, фрукти, відділ побутової хімії. Всього по трошки, на різні смаки додому. Зручний маркет "купити дод.. Читати далі »
15.07.17
Spin
Назва магазину говорить сама за себе: Угринів-молоко для всієї родини. Отож, молоко, хліб та інші продукти високої якості. Ціни приємні. Як новинка - іваничівський домашній хліб на заквасці. Тут діє бонусна програма, є автопарковка. Чудовий магазин у.. Читати далі »

© Луцьк24