Головна Увійти Про сайт

Укр-петроль ★3.1


рейтинг: 3.1, відгуки: 7
ukr-petrol-karpenka-karogo-1a
Адреса:Луцьк, вул. Карпенка-Карого, 1А
Телефон:+380 3322 34589
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
"Укр-петроль" - це АЗС, розташована в зручному місці і пропонує гарні ціни на паливо. Все було добре, доки не сталася неприємна ситуація. Один з клієнтів зазнав негативного досвіду з пістолетчиком на цій АЗС, який вимагав оплату за парковку та неприйнятно спілкувався. Він також відмовився надати номер гарячої лінії або контакти керівника, що викликало незадоволення. Клієнт був шокований таким поводженням та обурений, що такий персонал може працювати на АЗС. Однак, не всі відгуки були негативними. Деякі клієнти залишили позитивні коментарі про зручне розташування, гарні ціни та чудовий персонал. Однак, є й відгуки про помилку з заправкою, коли автомобіль заправили не тим видом палива, який був потрібний. Також були згадки про те, що недавно АЗС було закрито, причина невідома. Враховуючи різні думки клієнтів, можна зробити висновок, що "Укр-петроль" має свої переваги, такі як низька ціна, зручне розташування та хороший персонал, але також може бути наявними певні недоліки, пов'язані зі с.. Читати далі »

Мій відгук

code

03.06.24
Олег
Доброго дня. В Луцьку на вул Карпенка карого біля ТЦ Варшавський на заправці працює жіночка чи то вона начальник чи просто оператор не на своїй зміні веде себе не едекватно кричить, хамить клієнтам . Зверніть будь ласка увагу. Дякую!!!
16.08.23
Льоша
Приїхавши з сімєю на дану АЗС 26.08.2023 р , за декілька хвилин до нас підійшов пістолетчик та почав вимагати оплату за парковку !!! На прохання надати номер гарячої лінії або номер керівника АЗС відмовився ! Пістолетчик Ображав нецензурною лайкою та.. Читати далі »
07.05.23
Вероніка
Розташування зручне, гарні ціни.
05.02.22
Рома
Заправили автомобіль 92м бензином замість дизеля. Ніколи тут не заправляйтесь.
26.01.22
Андрій
ціна нижча ніж нп більшості АЗС, немає черг, зручне розташування, чудовий персонал
09.07.21
Limon
Хороший персонал,якісне паливо,помірні ціни,але чомусь останнім часом закрито...
24.12.18
Віктор
Простенька заправка але якісні нафтопродукти.

© Луцьк24