Головна Увійти Про сайт

UKRNAFTA ★3.6


рейтинг: 3.6, відгуки: 5
ukrnafta-yarovytsya-3
Адреса:Луцьк, вул. Яровиця, 3
Телефон:+380 800 404 000
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
"UKRNAFTA" - це мережа автозаправних станцій, яка має кілька позитивних відгуків. Багато людей зауважують, що вони часто заправляють тут орендні автомобілі з Автоцентру Детройт і ніколи не мали проблем. Деякі користувачі відзначають, що вони заправляються в "UKRNAFTA" коли отримують талони Авіас, і вони ніколи не помічали недоливу пального або погіршення тяги та економічності. Проте, деякі відгуки вказують на відсутність комфортних умов на автозаправних станціях, а також на відсутність кафе та вбиральні. Загалом, "UKRNAFTA" відома своїм сприятливим співвідношенням ціни та якості пального, але комфортність та інші зручності можуть бути обмеженими.

Мій відгук

code

21.06.21
Часто заправляємо тут орендні авто з Автоцентру Детройт, щодного разу не було проблем.
30.10.19
Заправляюся там, коли трапляються талони Авіас. З мережі Укрнафта і АНП, що в Луцьку - єдина АЗС, де ніколи не відмічав недоливу (авто завжди заправляю сам, тому фактор заправника виключений), також погіршення тяги і економічності заправляючись в цій.. Читати далі »
05.03.19
Це була найближча заправка, часто там заправлявся бензином Енержі
20.12.18
Найгірший бензин. На заправці в с. Струмівка залели з 10 л. 4 л. Тягучої жовтої рідини на моторне масло схоже. Думаю це був осад з ємкості де зберігається бензин на заправці. З того часу вже 4 роки там не заправляюсь.
03.08.18
Одна з не багатьох заправок, де співвідношення ціни та якості пального на хорошому рівні. Якщо заправляє 10, 20 чи 30 літрів, то й наливають замовлений об'єм :) З мінусів: відсутнє кафе та й вбиральні не помічав, хоча може й є. Персонал... один .. Читати далі »

© Луцьк24