Головна Увійти Про сайт

UPG ★3.1


рейтинг: 3.1, відгуки: 8
upg
Адреса:вулиця Європейська, 1А, Рованці
Телефон:+380 800 500 064
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
UPG - це заправка з хорошим дизайном та зручним місцезнаходженням. Касири на заправці виконують свої обов'язки, але не завжди звертають увагу на клієнтів. Проблемою є те, що з чотирьох кас працює лише одна, що призводить до затримок у обслуговуванні. Клієнтам доводиться чекати, поки інші касири відкриють додаткові каси. Навіть коли вони працюють, обслуговування може бути незадовільним і неуважним. Клієнти також відзначають, що соусу до їжі дуже мало. Деякі клієнти також зазначають, що їх обдурюють з літражем пального. Однак, багато клієнтів задоволені якістю пального та смачністю їжі. Кава та перекуси також викликають позитивні відгуки. Заправка має красивий інтер'єр, але часто буває досить людно.

Мій відгук

code

06.03.24
study
Чесно кажучи кава не смачна. Сирники сподобались. А от обслуговування бажає кращого. Працівники не привітні, враження що я до них додому прийшла і щось хочу від них. Персоналу потрібно трохи навиків роботи з людьми.
27.02.24
Maksym
Заправка дуже хороша, чисто, персонал привітний, сервіс швидкий. Єдина прикрість що підкачка шин не працює уже тривалий час, та сподіваюсь що скоро це виправлять і буде 5
12.12.23
Yuriy
Жахливе відношення, замовили два хотдоги на грилю , в теплу булку поклали дві сирі сосиски , коли запитав чому холодна і сира сосиска у відповідь почув я вам підігрію в мікрохвильовці, ні вибачень ні нічого, тим більше зміною був солдат зсу, з таким .. Читати далі »
30.08.23
Artem
Касири займаються будь чим але не звертають увагу на клієнта. З чотирьох кас працює одна і це постійно така проблема. Хочеш швиденько заправитись але мусиш чекати поки хтось купить каву, вибере бургер а втой час інші касири, дивляться на натовп і нав.. Читати далі »
30.08.23
Лев
Дуже хороша заправка, хороший дизайн,є де присісти. Хот-дог та картопля фрі дуже смачна,але соуса до неї дуже мало.
19.07.23
Максим
29.07.2023 заправляв повний бак 50 літрів в якому залишалось літрів 10 заправили 55 літрів. Не перший раз така ситуація. Обманюють з літражем.
06.08.21
Андрей
Всім привіт, почнемо з того що я тут працюю. Раніше постійно заправлявся тому що зручно,тому що швидко. Наприклад бензин 95 дешевший чим 92 на вог. Мені цей бензин багато хто рекомендував. Пішов туда працювати через зручне місце знаходження. Дуже сма.. Читати далі »
23.02.21
Валентина
Хороша кава та перекуси до неї ? Красивий інтер'єр, людно

© Луцьк24