Головна Увійти Про сайт

UPG ★3.4


рейтинг: 3.4, відгуки: 5
upg-levadna-2-b
Адреса:вулиця Левадна, 2 Б, Зміїнець
Телефон:+380 800 500 064
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
UPG - це автозаправка, яка пропонує високоякісне паливо та гарний сервіс. Клієнти зауважують, що персонал завжди доброзичливий і ввічливий. Автозаправка дуже чиста і доглянута, що надає ще більший комфорт під час заправки. Також, клієнти відмічають наявність системи знижок та накопичувальних балів, що робить заправку вигідною для постійних клієнтів. Окрім цього, заправники надають корисні поради, такі як розміщення бордюрів, щоб уникнути пошкоджень автомобіля. Усі ці фактори роблять з UPD привабливе місце для автозаправки.

Мій відгук

code

27.08.23
Зробили дуже погано буріто,невже не можна нагріти по-людські його?Попросив нагріти,винесли,шо гріли,шо не гріли,воно холодне!Розумію,що багато клієнтів і мало часу,але ж я не поспішав і можна його догріти нормально,щоб мати бажання заїзжати ще і прос.. Читати далі »
16.05.21
Заправляють тут вже понад рік. Якістю палива авто задоволене))
03.03.21
Автозаправка найвищого рівня. Чисто, прибрано, персонал класний. Заправщики самі заправляють. Бажають щасливої дороги. Ціни помірні. Постійно є система знижок, накопичувальні бали.
27.02.20
Дуже гарна заправка класний сервіс всюди чисто і доглянуто
24.12.19
Заправники повідомили мене, що ці два бордюри потрібні для того, щоб авто не в'їхало в саму колонку. Геніально

© Луцьк24