Головна Увійти Про сайт

Вальдорфські класи м.Луцьк ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 5
valdorfski-klasy-m-lutsk
Адреса:Луцьк, вул. Карбишева, 2
Телефон:+380 50 675 4165
Години:понеділок: 08:30–18:00 вівторок: 08:30–18:00 середа: 08:30–18:00 четвер: 08:30–18:00 пʼятниця: 08:30–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Вальдорфські класи м. Луцьк - це освітній заклад, в якому пріоритетом є індивідуальний розвиток кожної дитини. Тут ставиться акцент на здоровий розвиток, враховуючи вікові особливості кожного учня. Особливу увагу приділяють творчості, самовираженню, свободі та прийняттю.

Одне з головних переваг Вальдорфських класів - гармонійний та здоровий розвиток дітей. Використання предметів, таких як рукоділля, живопис, ліплення з воску та евритмія, сприяє терапевтичному впливу на дітей, не використовуючи для цього гаджетів.

Цей освітній заклад є альтернативою стандартній освіті, де діти мають можливість освоїти знання, спираючись на власні спостереження, а не лише на тексти в підручниках. Вальдорфські класи пропонують навчання без використання гаджетів, що дозволяє дітям зосередитись на джерелах знань, які оточують їх у реальному світі.

Це місце має чудову атмосферу здорового веселого життєвого простору. Кожному учневі бажають удачі і нових імпульсів для досягнення мрі.. Читати далі »

Мій відгук

code

01.11.21
Наталка
Це місце, де виховують індивідуальність, де в основі здоровий розвиток, де враховують вікові особливості, де багато творчості, самовираження, свободи і прийняття. Радію, що маєм можливість тут навчатись.
30.08.21
STEP
Гармонійний та здоровий розвиток,відповідно до віку дітей! А предмети - рукоділля,живопис,ліпленння з воску та евритмія -це терапія для дітей,і це все без гаджетів!!!
29.08.21
meteluk9
Альтернатива стандартній освіті. Діти мають можливість пізнати світ не через тексти в підручниках, а через власні спостереження. навчання без гаджетів.
24.08.21
Анастасія
Чудове місце, з гарною атмосферою здорового веселого життєвого простору! Бажаю удачи і нових імпульсів, Хай Все вдається, мрії втілюються в життя!!!
24.08.21
Наталка
Школа мрії, яка стає реальністю. Навчання згідно вікових норм, де в пріоритеті є здоров’я дитини (фізичне і психологічне). Це школа, де панує любов. Любов до знань, до світу, до людини.

© Луцьк24