Головна Увійти Про сайт

Ваш лікар ★3.5


рейтинг: 3.5, відгуки: 23
vash-likar
Адреса:Луцьк, вул. Сенатора, 5
Телефон:+380 95 425 4267
Години:понеділок: 09:00–18:00 вівторок: 09:00–18:00 середа: 09:00–18:00 четвер: 09:00–18:00 пʼятниця: 09:00–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
"Ваш лікар" - це медичний центр, який отримує високі оцінки від своїх клієнтів. Багато пацієнтів зауважують, що вони отримали якісне обстеження УЗД, зокрема, виявлення патології нирок. Цей медичний центр єдиний, хто відразу впізнав цю патологію у пацієнта, і він вже багато років стикається з цією проблемою. Лікарі центру також мають гарну репутацію, їх відгуки зазвичай позитивні. Пацієнти відзначають, що лікарі чітко пояснюють усі результати обстежень і дають корисні поради. Вони є професіоналами у своїй справі і турбуються про здоров'я своїх пацієнтів. Медичний центр також отримує високі оцінки за своє відношення до пацієнтів і оперативність надання послуг. Однак, деякі клієнти можуть мати негативні враження, зокрема, через незручність з дзвінками до центру. Загалом, "Ваш лікар" є рекомендованим медичним центром з високим рівнем професіоналізму та якості наданих послуг.

Мій відгук

code

19.12.23
Lucy
У лікаря узд Бургело О.О ХАМСЬКЕ ВІДНОШЕННЯ до пацієнтів. Керівництво лікарні,зверніть, будь ласка, увагу на даного працівника. Я була у вас неодноразово, але цього разу це було востаннє.
12.12.23
Petro
Були з дружиною на прийомі у лікаря Шворак Ю.Р.Що я можу сказати, лікар знає та любить свою справу, прийом був на вищому рівні)
23.09.23
Таня
Була сьогодні на УЗД в Шворака дуже задоволена гарне відношення, приємний і гарний спеціаліст раджу. Дякую за такий теплий прийом побільше вдячних пацієнтів
20.08.23
Гість
Просимців Марія Миколаївна в МЦ"Ваш лікар "робить УЗД найкраще.При моїй патології нирок вона єдина одразу це розпізнала(в мене це від народження, а маю вже більше 40р.).А була в різних МЦ м.Луцька. І діти мої теж туди ходять. Здоров'я .. Читати далі »
08.07.23
Надія
Дуже дякую. Перший раз в центрі, прийшла з проблемою прийняли без запису.
19.04.23
Гість
Дуже хороший лікар,все показує на моніторі і каже все так як є,дозвонилась з першого разу,і приняли на прийом раніше запису ❤️рекомендую Ваш Лікар ❤️
31.03.23
Юлія
Лише приємні враження!Дякую лікарю Бургело О.О.))З тобою гарно розмовляють і чудово все пояснюють)))
08.10.22
Людмила
Дуже розчарована! Була на прийомі у Шворака, назвав багато діагнозів, рекомендував операцію, я запитала яку, на що він відповів лікар розкаже. На що тоді про операцію взагалі казати. І це все грубим тоном. Говорив ввічливо, почав жартувати, мені не .. Читати далі »
23.01.22
Наталія
Рекомендую, хороший центр
06.01.22
Yulia
Двічі була у цьому центрі - двічі отримала тільки прекрасні враження) персонал турботливий, лікар професійно провела УЗД, роз’яснила результати, проконсультувала, дала поради і взагалі справила прекрасне враження. Тепер звертаюсь тільки сюди і .. Читати далі »
25.12.21
Іра
Сподобалося відношення і професійність лікарів.
22.11.21
UpCrafts
Коли вже чекали на місці своєї черги, почав читати відгуки і готувався до найгіршого ... Але ми були дуже приємно здивовані. Чекали своєї черги хвилин 5-7. Привітлива адміністратор, хороший лікар все чітко пояснив, піджартовував, відповідав на наші з.. Читати далі »
21.11.21
Юлія
Додзвонитися неможливо!!!((Декілька разів дзвоню ,і ніхто не піднімає з операторів!!!
16.11.21
Наталія
Дуже розчарована лікарем Просимців Марія Миколаївна.Не рекомендую.
22.09.21
Limon
Кваліфікований лікар,Шворак,дуже компетентний...
24.08.21
Неоніла
Не рекомендую робити Узд, одні хами, мало того що чекали прийому 40 хв хоча прийшли навіть раніше визначеного часу так ще й з дитиною не пропустили, а йшла і записувала для того щоб показати і пояснити дитині молодшій, на прийом не пішла. Раніше пост.. Читати далі »
23.05.21
Olga
Розчарована! Дуже багато хвалебних пісень в адресу Шворака Ю.Р. - як на мене просто марно витрачений час, абсолютно не виправдано. Була на УЗД вагітності 38 тиждень. На прийом записувалась заздалегідь, за днів 20. Не розумію суть приватного діагности.. Читати далі »
07.02.21
Наталія
Клініка хороша, персонал вічливий, ціна оптимальна. Особисто була в Бургело Ольги Олександрівни. Лікарка дуже сподобалась, добра, чуйна, розумна людина, не тільки зробила УЗД, але й надала чітку, детальну консультацію по результатам (те що, на жаль, .. Читати далі »
16.01.21
Ольга
Доброго дня, неодноразово відвідую медичний центр "Ваш лікар". Дуже вдячна Швораку Ю.Р. за узд моєї вагітності. Він все показав та розказав, приємний та тактовний лікар. Зручно, що є додатковий екран для людину, котру оглядають?
12.10.20
Аліна
Дуже розчарована візитом. Як потрапила у заклад, то адміністратор займалася своїми справами аж поки я не сказала що я записана і вже мене б мали оглядати. А огляд УЗД спеціаліста-це взагалі ШОСЬ. Крім слів " старанно, інтірєсно і щось мені це не.. Читати далі »
24.08.20
Валентина
На рахунок компетентності лікарів нічього не можу сказати. Але от на рахунок відношення до людей , то я не в захваті. Так як ми з чоловіком довго очікували вагітність, приїхали разом на узі. Приїхали з другого міста, тому що багато хто радив це міс.. Читати далі »
05.06.20
Alessandro
Записались на УЗД за два тижні, повідомили в день прийому що на дворі карантин і з чоловіком на прийом не можна. Коли жінка запитала чого раніше про це не повідомили - відповідь була неадикватна. Так і клієнтів меньше у вас буде з таким теплим прийом.. Читати далі »
20.05.19
Anybody
Перший раз записалась на УЗД до Бургело (три зірки тільки для неї, так би поставила б одну) на 22 тижні (в Шворака було вже зайнято), лікар вона специфічна (строга), але хороша. Подивилась все уважно та все розказала, шукала вдале положення для фото .. Читати далі »

© Луцьк24