Головна Увійти Про сайт

Ваша Оптика ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 10
vasha-optyka-lesi-ukrayinky-38
Адреса:Луцьк, вул. Лесі Українки, 38
Телефон:+380 99 773 9399
Години:понеділок: 09:00–19:00 вівторок: 09:00–19:00 середа: 09:00–19:00 четвер: 09:00–19:00 пʼятниця: 09:00–19:00 субота: 09:00–18:00 неділя: 10:00–17:00
"Ваша Оптика" - магазин, який має великий вибір оправ і лінз для окулярів. Клієнти залишаються задоволені якістю обслуговування і професіоналізмом персоналу. Кваліфіковані співробітники допомагають підібрати ідеальний варіант окулярів, беручи до уваги потреби і побажання клієнтів. Вони професійно консультують і ніколи не нав'язують свій вибір. Крім того, ціни в магазині є доступними для багатьох клієнтів.

Однак, є деякі пропозиції для поліпшення роботи магазину. Клієнти зауважують, що розпізнавальні знаки на фасаді магазину повинні бути яскравішими, щоб їх було легше помітити. Також клієнти підкреслюють, що персонал дуже доброзичливий і уважний до людей похилого віку. Навіть у складних випадках зі зором, спеціалісти проводять діагностику і надають професійні рекомендації. Загалом, багато клієнтів рекомендують "Вашу Оптику" як надійного партнера при виборі окулярів.

Мій відгук

code

14.12.23
Solomiya Shvaykovska
Дуже задоволена окулярами, котрі придбала в цій оптиці. Найперше я була під великим враженням від консультації та діагностики лікаря: Професійно Уважно Дуже люб"язно Пізніше консультантка оптики допомогла підібрати гарну модель окулярів і в заде.. Читати далі »
12.12.23
Оля оля
Дякую за окуляри я дуже вражена як професійно і акуратно підходять до вибору окуляр донечка задоволена і дуже швидко зробили і гарно було запаковано бо ми получили через нову пошту відмінне і дитини велике спасибі
06.11.23
Олег Мельник
Давно мріяв купити собі нові стильні окуляри ? дуже довго вагався обходив багато точок по луцьку нічого путнього не бачив. Прийшов до вас в Оптику і відразу сподобався дизайн та інтерʼєр але основна фішка була у високій кваліфікації персоналу! Мене .. Читати далі »
05.11.23
Ірина Мельник
Рекомендую і ще раз рекомендую! Найкращий отриманий сервіс в філіалі на Лесі Українки! Так як в нас 75% родини в окулярах, то це вже наші 5 чи 6 окуляри. Завжди відмінний сервіс, завжди відчуваєш, що тобі хочуть допомогти і обирають найкращий варіант.. Читати далі »
01.09.23
Oksana Oksana
Однозначно рекомендую!!!! Багато років я шукала для себе і своїх дітей найкращу оптику...де консультація була б професійна, підбір окуляр - приємним процесом, а випадки форс мажору, з поломкою окулярів, вирішувалися б швидко і якісно. Без усіляких пе.. Читати далі »
20.06.23
Ольга Фоміна
Чудовий кваліфікований персонал! Купувала окуляри для зору, і навіть не підозрювала усіх тонкощів правильного підбору оправи, лінз! Величезне дякую вашому спеціалісту Ульяні)) тепер я бачу світ по-новому))))
14.06.23
Anton
1. Обсуговування відмінне, спокійне без зайвого нав'язування, дуже професійно. 2. Професійно за кількістю підібраний асортимент, немає зайвого. Прийшов, вибрав і не плутаєшся в каші з брендів. 3. Гарна ціна. Але зробіть розпізнавальні знаки(виві.. Читати далі »
02.06.23
Вікторія Менькач
Продавець консультант Анастасія підібрала ідеальний варіант окулярів, ціна та якість на рівні. Дякую.
22.05.23
galiza sek
Дуже рекомендую ! На проспекті Л. Українки,38 у Луцьку чудовий персонал, кваліфікований, уважний і до людей похилого віку . Я супроводжувала свого тата, якому 94 роки.Ситуація у тата із зором уже складна, та лікар Сергій Михайлович професійно провів.. Читати далі »
17.05.23
Людмила Цебенко
Звертаюся вже не вперше. Крута мережа магазинів "Ваша оптика" з широким вибором стильних оправ і якісних фірмових лінз. Досвідчені і дбайливі консультанти завжди допоможуть підібрати відповідні, а також ознайомлять з прогресивними новинками.. Читати далі »

© Луцьк24