Головна Увійти Про сайт

Ваша Оптика ★4.7


рейтинг: 4.7, відгуки: 11
vasha-optyka-voli-4
Адреса:Луцьк, просп. Волі, 4
Телефон:+380 50 564 2340
Години:понеділок: 09:00–19:00 вівторок: 09:00–19:00 середа: 09:00–19:00 четвер: 09:00–19:00 пʼятниця: 09:00–19:00 субота: 09:00–19:00 неділя: 10:00–17:00
"Ваша Оптика" - це магазин, який отримав багато позитивних відгуків. Відразу ж помітно приємне обслуговування, де працівники виявилися дуже професіональними та уважними. Окремо згадують про пані Юлію, офтальмолога, яка здатна пояснити складну інформацію простими словами. Також повідомляють, що робота майстра виконана на найвищому рівні і що саме в цьому магазині їм підібрали найвдалішу пару окулярів.

Також хочуть висловити щиру подяку керівництву магазину за допомогу ЗСУ, які виготовляють спеціальні вставки для тактичних окулярів безкоштовно, оплачується лише робота майстра. Це відрізняє "Вашу Оптику" від інших оптик, які беруть оплату за такі послуги.

Однак, деякі клієнти відзначили, що процес вибору окулярів може тривати довго, іноді до 2 годин. Деякі консультанти можуть розповідати багато історій про оправи та лінзи, що може бути нудним для деяких клієнтів. Також зазначають, що якщо вам потрібно швидко вибрати окуляри, краще обрати інший магазин.

Загалом.. Читати далі »

Мій відгук

code

02.02.24
Люда
Купую лінзи для сина у вас вже тривалий час. Він військовий, тому діє приємна знижка! Обслуговування на високому рівні, кваліфіковані спеціалісти, які добре знають свою справу, завжди допоможуть, дуже задоволена! Звертайтеся у «Вашу оптику&raqu.. Читати далі »
07.01.24
Alexey
Купили там вже 2 пари окулярів. Сонячні з діоптріями - бомба. До візиту і не знав, що такі існують. Літом тепер як без них жити - неясно. Консультант Наталія топ - і по візуальним порадам, і по медичним
10.12.23
Наташа
Замовила тут прогресивні окуляри. Дуже задоволена! Дякую лікарю Юлії Валеріївні за високий професіоналізм. Спасибі, що дівчата розуміються на таких складних лінзах. Рекомендую!!
02.12.23
Тетяна
Чудово оптика та неймовірний персонал♥️♥️♥️великий вибір дитячих оправ,ми підібрали саме те що хотіли,дитина щаслива?, обслуговування на вищому рівні,рекомендую!????
27.11.23
Світлана
Дякую лікарю Юлії Валеріївна за професійну консультацію з підбору контактних лінз. Навчили надягати і доглядати за контактними лінзами. Ввічливий доброзичливий персонал. Рекомендую!!!
14.11.23
zvezda
Були з сином на огляді в Юлії Валеріївни. Приємно вражені професіоналізмом та людяністю лікаря. Окреме дякую консультанту Наталії за вдало підібрані контактні лінзи. Тепер відвідуємо лише цей заклад! Всім рекомендую з власного досвіду!
01.07.23
Анна
Перше, що впадає в очі - дуже приємне обслуговування. Окреме дякую пані Юлії, офтальмологу, за професіоналізм і уміння доносити складну інформацію простими словами. Окрім того, дуже сподобалася робота майстра, усе було виконано на найвищому рівні. Но.. Читати далі »
27.06.23
Оксана
Хочу висловити щиру подяку керівництву магазину "Ваша Оптика". Звернулася з проханням виготовити спеціальні вставки для тактичних окуляр. Виявляється, магазин виготовляє для ЗСУ безкоштовно!!!Оплачується лише робота майстра. До цього я звер.. Читати далі »
04.06.23
Світлана
Звернувшись в оптику отримала хорошу консультацію лікаря Ірини, та замовила окуляри, якими цілком задоволена АЛЕ процес вибору затягнувся майже на 2 години, хоча оправу обрала одну з перших на примірці, наголошуючи безпосередньо декілька разів що пос.. Читати далі »
19.05.23
Людмила
Кожного разу з великим задоволенням повертаюсь у Вашу Оптику. Чи то сонцезахисні окуляри, чи офісні окуляри для роботи за комп"ютером, то тільки сюди. Відношення як до VIP-клієнта, великий вибір оправ та якісні лінзи для захисту від сонця, зручн.. Читати далі »
05.05.23
Катя
Рекомендую! Обирали окуляри для чоловіка, консультант Наталія дуже гарно все пояснила і про особливості лінз і про оправи і різні цікавинки про виробників. Купувала тут також лінзи вже для себе як для новачка то проходила ще навчання, ставилися з тер.. Читати далі »

© Луцьк24