Головна Увійти Про сайт

Ватсонс ★3.7


рейтинг: 3.7, відгуки: 6
vatsons
Адреса:Луцьк, просп. Відродження, 14А
Телефон:+380 800 300 333
Магазин "Ватсонс" - це привітне місце з чистим залом і ввічливим персоналом. Тут можна зробити вигідні покупки, особливо під час акцій. Однак, слід відзначити, що магазин має деякі недоліки, особливо для мам з дітьми. Вузькі двері і високі сходинки роблять вхід складним для колясок і важкодоступним для осіб з обмеженими можливостями. Також, часто товари не розкладені на полицях, що ускладнює доступ до них. Однак, якість продукції в магазині висока, а ціни відповідають ринковим. Загалом, "Ватсонс" - це невеликий, охайний магазин побутової хімії з постійними акціями і знижками, де можна швидко і без черг придбати потрібний товар.

Мій відгук

code

06.06.21
Катерина
Привітні дівчата, чистий зал. Якщо акції, то можна зробити вигідні покупки
21.12.20
Танюша
Магазин непоганий,але мамам з дітками туди попасти нереально. Вузький двері,сходинки високі і немає пандуса. Так,що власнику магазина варто подумати над цим. А так,заходьте,персонал ввічливий,часто знижки,і якісна продукція!
16.10.20
Маріанна
Вузькі двері в магазин коляскою не реально. Пантуса нема. Не ходжу туди чисто за принципу. Дітей лишати на дворі немає бажання. Тому так. Правда і ціни тепер кусаються там.
18.01.19
Олена
Близько біля дому...асортимент нормальний, акції присутні, цінники є не на кожному товарі...
02.01.19
Сергій
Дуже часто посеред магазину стоїть товар на піддонах, не розкладений. Що в свою чергу не дає доступу до деяких полиць вже з розкладеним товаром.
01.09.17
Юлія
Невеликий охайний маркет побутової хімії, постійно є акції, знижки. Можна швидко і без черг придбати потрібний товар

© Луцьк24