Головна Увійти Про сайт

Ветеринарний центр "Лапа" ★3.3


рейтинг: 3.3, відгуки: 21
veterinarna-klinika-lapa
Адреса:Луцьк, вул. Кравчука, 42(а)
Телефон:+380 97 328 3375
Години:понеділок: 09:00–18:00 вівторок: 09:00–18:00 середа: 09:00–18:00 четвер: 09:00–18:00 пʼятниця: 09:00–18:00 субота: 10:00–16:00 неділя: 10:00–15:00
Ветеринарний центр "Лапа" - це клініка, яка отримала як позитивні, так і негативні відгуки від своїх клієнтів. Деякі люди хвалили цю клініку за їхніх кваліфікованих лікарів, особливе ставлення до домашніх улюбленців і наявність необхідного обладнання для обстеження тварин. Вони відзначали, що отримали професійні консультації та поради, навіть якщо це означало поїздку на великій відстані. Також зазначали, що цей ветеринарний центр є найкращим на Волині.

Однак, деякі відгуки були критичними. Клієнти скаржилися на відсутність черги, халатне ставлення до клієнтів та тварин, а також на недбалість лікарів. Деякі люди повідомляли про випадки, коли їхні тварини померли через помилки ветеринарів або через неправильний підхід до лікування.

Отже, ветеринарний центр "Лапа" може мати як позитивні, так і негативні аспекти, і перед візитом до цієї клініки рекомендується ретельно обдумати всі переваги та недоліки.

Мій відгук

code

24.06.23
Пишу цей відгук, щоб ви були готові, що люди пруть без черги, інші годинами чекають, запису нема, але «домовленості» є. Дуже дратує таке ставлення.
19.10.22
Запису немає, сказали чекати коли вийде лікар, сиділі в черзі перші, зайшли інші люди, лікар виходить і викликає зовсім інших людей, ті хто чекають як нормальні люди в чергах зайдуть останні
08.12.21
Хороша клініка. Возили кицю на стерилізацію-все сподобалось. Юрій Іванович -кваліфікований , чуйний лікар.
30.11.21
Вже багато років звертаємося до висококласних професіоналів цієї клінікі! Велика подяка лікарям Сергію і Юрію за професіоналізм і особливе ставлення до домашніх улюбленців. Їздимо в цю клініку за 75 кілометрів, але завжди отримуємо кваліфіковані конс.. Читати далі »
09.11.21
Дуже хороша клініка. Мають необхідне обладнання для обстеження тварин, що дозволяє вставлювати правильні діагнози і лікування! Окрема подяка лікарю Юрію.
05.11.21
Якщо домашньому улюбленцю потрібна допомога, то "Лапа" і тільки "Лапа". Якщо б лікарі, що лікують людей, так ставились би до своїх пациентів...
01.11.21
Не ходіть туди!! Найгірше відношення до клієнтів та тварин!
31.10.21
3 роки назад моя дівчина ходила с хворим котиком, 2 дня не могли виявити проблему, і із-за їхньої халатності він помер. Вони запитали -"Чи будете його хоронити?", моя дівчина відмовилась ,бо їй було дуже тяжко, а у відповідь ветеринар каже .. Читати далі »
31.10.21
3 роки назад моя дівчина ходила с хворим котиком, 2 дня не могли виявити проблему, і із-за їхньої халатності він помер. Вони запитали -"Чи будете його хоронити?", моя дівчина відмовилась ,бо їй було дуже тяжко, а у відповідь ветеринар каже .. Читати далі »
09.10.21
Найкраща ветеринарка в Луцьку. Рятували собаку від раку. Єдині хто показав результат після лікування.
02.10.21
Найкраща клініка.Були проблеми з песиком,ветеринар Юра приїхав допомагати навіть після закриття клініки пізно ввечері,зробили узі,прокапали собаку.Завжди хороше ставлення до тварин🙏🏻❤️І великий плюс і дякую вам за те що навіть не в робочий час ви зав.. Читати далі »
18.07.21
Компетентні, привітні ветеринари. Рекомендую усім. Помірні ціни та супер сервіс!
11.01.21
Професійний підхід до тварин, далі буду тільки сюди звертатись.
05.12.20
Мені подобається ця ветклініка, як на мене тут приємні лікарі і адекватні ціни, ходимо лише сюди, якщо якісь трабли з нашим песиком)
13.08.20
Щиро дякую лікарям!!! В прямому сенсі витягнули нашого улюбленця з того світу.. Професійні та співчутливі!
07.07.20
Дівчина яка стригла кота була дуже приємна та вічлива. Коли діставала машинку та розчіску для тварин замітила, що розчіска в шерсті іншого кота.Спочатку мене це не збентежило бо думала зараз все простерелізують при мені , але в кота були проблеми з з.. Читати далі »
12.04.20
Виникла неприємність з котиком. Зважаючи на те, що змоги привезти пухнастика не мала, дізнавшись всб ініормацію про проблему надали консультацію по телефону, порадили як допомогти в домашніх умовах. На жаль, не знаю як звати пані, яка зі мною спілкув.. Читати далі »
23.03.20
Хочу висловити величезну подяку лікареві Молдовану Юрію Івановичу за те що врятував нашого собаку від смерті в страшних муках. Незважаючи на складні погодні умови, пізню пору доби та сильну зайнятість, він до нас приїхав за 45 км від Луцька, обстежи.. Читати далі »
13.03.20
Дякуємо за об'єктивну оцінку Віталіна Степанівна та пан Олександр. Нашим основним завданням є здоров'я тварини, пошук першопричини захворювання та підбір правильного лікування. Можливо в наших колег є більше часу на посмішки та сприятливий .. Читати далі »
11.01.19
Відверто кажучи, наразі не дуже схоже, що ви готові до адекватного сприйняття критики. Я лишила максимально об’єктивний відгук та оцінку щодо вашої компанії, які будуються на основі нашого незабутнього досвіду. Ніякої "упередженості" .. Читати далі »
16.04.16
"Дякуючи" нашим луцьким ветеринарам моя собака пережила стільки мук, що стільки нікому не побажаєш. Усі, хто має домашніх улюбленців - застереження❗❗❗В луцькій "Лапі" та клініці на Грушевського спеціалістів НЕМАЄ. Особливо вражає .. Читати далі »

© Луцьк24