Головна Увійти Про сайт

Волинська обласна клінічна лікарня ★2.7


рейтинг: 2.7, відгуки: 38
volinska-oblasna-klinichna-likarnya
Адреса:Луцьк, просп. Президента Грушевського, 21
Телефон:+380 332 773 106
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
"Волинська обласна клінічна лікарня" - це медичний заклад, який, за відгуками пацієнтів, має деякі проблеми з організацією та якістю обслуговування.

Зокрема, деякі пацієнти скаржаться на довгу чергу та неорганізованість прийому. Вони вказують на те, що навіть з записом на прийом, доводиться чекати довгий час та спостерігати конфлікти та сварки серед людей. Також відзначають, що лікарі можуть бути некультурними та агресивними, особливо профпатологи, які відмовляються приймати пацієнтів без роздрукованого електронного направлення.

Однак, серед відгуків також зустрічаються позитивні відгуки, де люди висловлюють подяку реєстратурі, медсестрам та санітарочкам. Також пацієнти відзначають гарних лікарів у відділенні ЛОР та офтальмологічного відділення.

Загалом, можна зробити висновок, що "Волинська обласна клінічна лікарня" має свої проблеми з організацією та якістю обслуговування, однак деякі пацієнти також відмічають професіоналізм окремих лікарів та чуйність медс.. Читати далі »

Мій відгук

code

14.04.24
Yuriy
Потужний заклад і АБСОЛЮТНО ПОВНИМ СПЕКТРОМ надання медичної допомоги! Від консультативної поліклініки до відділень трансплантації органів, ендопротезування а пластичної хірургії!
23.03.24
Анастасия
Погане ставлення до людей. На питання стосовно куди і як звернутись відповіли "чому я ще маю витрачати свій час на пояснення". Прям дуууууже ввічливі та дружелюбні. Не рекомендую взагалі сюди приходити. Побережіть нерви, дуже поганне ставл.. Читати далі »
14.03.24
Oksana
Хочу висловити щиру подяку усьому колективу відділення електрофізіологічного дослідження серця, зокрема його керівнику Біскубу Ігорю Петровичу та усім лікарям та медичним працівникам, які безпосередньо залучені під час обстежень, операцій та лікуванн.. Читати далі »
27.02.24
Tanya
Щойно вийшла із обстеження колоноскопії та гастрофіброскопії, записана була на 11.00 , в 11.30 повідомили, що знайти анестезіолога не можуть( я думала ,якщо записуєшся наперед, то уже домовнено із лікарями). Я особисто, лікар і в житті не дозвовляла .. Читати далі »
09.02.24
Тетяна
Також хочу залишити відгук про свій прийом в судинного хірурга Герука, я була записана на прийом,але так склались обставини,і я попросившись в людей в черзі зайти раніше,стикнулась з в першу чергу з хамством медсестри,яке далі підхопив і лікар,за 10 .. Читати далі »
12.12.23
Kate
Понабирали лікарів,які нічого не вміють робити,навіть кров з пальця взяти не можуть,в суботу і неділю вам допомоги ніхто не надасть! В людини інсульт а лікуючий лікар на вихідному?
08.12.23
Vitali
Лікарі гандони не хочуть приймати дитина поранила ногу травматогол сказав що він без запису не прийме а запис на місяць вперед
20.10.23
Kefa1981
Відношення до людей у деяких лікарів дивне, якщо не сказати свинське, навіть дозволяють під ніс мати в ваш адрес посилати. Професіоналізму оцінку не даю, а ось, коли люди знаходяться у відчаї і ось так хамити, то сорян, соромно за державу.
20.09.23
Vic
Лікарі хороші, все інше - просто жах. Немає порядку, чіткої структури, відношення до людей жахливе, я розумію, великий потік людей, але всі такі злі, як собаки кидаються. Всі гарні відгуки по 5 зірочок - як під копірку писані і видно, що самі писали,.. Читати далі »
19.09.23
Іра
Жіночки в реєстратурі дуже хамовиті, нічого толком пояснити не можуть. До лікаря попасти неможливо. То приймають перше тільки своїх знайомих і не звертають взагалі увагу на чергу. Хто перший дасть гроші, той і пройде. В більшості випадків лікарі на в.. Читати далі »
18.06.23
Гість
Справжній ад записалися на прийом до проктолога по направленню, прийшли а тут треш справжній, жива черга заходить хто як хоче наш прийом був записаний на 10:30 люди сваряться крики. Для чого записуватися до лікаря якщо на прийом по запису не можна по.. Читати далі »
10.06.23
Софія
Лікарі хамлять і кричать! Особливо профпатологи! Відмовляються приймати без роздрукованого електронного направлення!
27.05.23
Альона
Так, за враження 2 зірки!!! Хороші відгуки отримають за сьогоднішній мій візит і мого чоловіка пораненого воїна ЗСУ це реєстратура, медсестри, і санітарочки. 121 каб, кт - робити відмовився, лікар сказав, що він щось себе погано почуває, напевно прих.. Читати далі »
08.05.23
Тамара
Звертаюся до директора п. Дударя О,В. Навчить своїх працівників РЕЄСТРАТУРИ гарним манерам спілкування.
05.05.23
:-Р
Не можливо додзвонитись!Я цілий день дзвонила,вже не раз бувало що не відповідають на дзвінок!
25.04.23
Русічка
Доброго дня! Незнаю даже як назвати цю лікарню керівництво де ви є? Чому коли в хворого в якого гострі болі то всім фіолетово що це за хамське відношення до людей? Я розумію втомлюєшся і дуже багато роботи алеж ми всі працюємо! Чому персонал лаюця я.. Читати далі »
15.04.23
Наталія
Доброго дня.Я дуже розчарована та незадоволена обслуговуванням пацієнтів.Моя дочка 19 років,приїхала з Шацького району,а це 200 км.,маючи направлення,але не знаючи,що потрібно записуватися на електронну чергу і,їй відмовили у прийомі.Людей на прийом .. Читати далі »
23.01.22
Юля
Була в лікаря хірурга Герук Микола Григорович!!!!!!Прийняти не захотів,бо щось там десь не проплатила,пояснила,що проплачу після прийому ним мене!!!!Почав огризатись,вів себе не ввічливо !!!!!!Йому всеодно на пацієнтів ,не добросовісно ставиться до с.. Читати далі »
12.01.22
Леонід
Щиро дякую професору Ульяновій Надії Анатоліївні та лікарю Гуцалюк Катерині Миколаївні і персоналу офтальмологічного відділення за професіоналізм, чуйність та вдало проведену операцію і реабілітацію. Нехай Вам допомагає Господь у вашій нелегкій спра.. Читати далі »
29.12.21
Ігор
Щира подяка зав. урологічному відділенню Онищуку Андрію Петровичу за людяність і професіоналізм.
07.12.21
Галина
Я хочу висловити свою вдячність лікарям відділення офтальмології. Професору Ульяновій Надії Анатолівній і лікуючому лікарю Назарчук Руслані Григоривній і медперсоналу за професіоналізм і людське ставлення . Ці Лікарі з великої букви знають свою робо.. Читати далі »
27.11.21
Марія
Правду написали про назарчук руслану.грубіянка і некомпетентна...прикро було потрапити до неї
30.10.21
Валя
Щира подяка начальнику медичної частини Обласної лікарні лапароскопічного відділення Миколі Галею та лікуючому лікарю Роману Критюку , Олегу Гнатюку ,кардіологу Ірині Лошак та усьому медичному персоналу. За професіоналізм , чуйність , увагу , операти.. Читати далі »
29.10.21
galina
Зробили мамі операцію. Дякуємо за професіоналізм лікарям Філю Адріану Юрієвичу, Шендерюку Юрію Валентинович, медичним працівникам ортопедичного відділення. Ваша відданість роботі повертає до такого звичного і вкрай необхідного повноцінного життя. Дяк.. Читати далі »
07.09.21
Julia
Дурдом!Ставлення до пацієнтів жахливе!! Кров з вени брати не вміють!!!? Ось таку красу мені зробила ваша медсестра 17.09 Професіоналізм на НУЛІ. І дякую за «Гарне ставлення» ?
29.08.21
Тетяна
Не дай Боже попасти до Струка. Видалив замість 8ки зуба, здорового зуба 7ку. Навіть вибачення не попросив.
08.08.21
Ольга
Доброго дня!Щиро дякую колективу ВОЛ ортопедично-травматичному відділенні за Ваш високий професіоналізм та добрі серця,що поставили мене на ноги (після ендопротезування).Ваша допомога безцінна.Особлива вдячність Філю Адріана Юрійовичу.Ви майстер своє.. Читати далі »
24.07.21
Dimas
Невологія топ! Як вдома. Дякую.
10.07.21
ДУ
Назарчук Руслана Григорівна лікар-офтальмолог обласний офтальмологічний центр КП «Волинська обласна клінічна лікарня» - це не лікар а неадекватна попрошайка, при розмові грубить, нічого пояснити не може, дивиться тільки в карман а роботи.. Читати далі »
27.06.21
Юра
Висловлюю велику вдячність лікарю відділення нейрохірургії Фецяк Сергію Васильовича, за високий професіоналізм, чуйне відношення до пацієнта. Рекомендую звертатись якщо в когось є потреба.
30.05.21
Тетяна
Хочу висловити слова безмежної вдячності завідувачу відділення нейрохірургії ВОКЛ Бобрику І.С. за високий професіоналізм та вдало проведені дві операції на головному мозку моїй сестрі. Бобрик І.С. завжди доброзичливий, уважний, відповідальний. Лікар .. Читати далі »
31.03.21
Надежда
Виражаємо велику вдячність лікарю Герус Ю.М. та медичному персоналу Луцькій областній лікарні за їхній професіоналізм, людське ставлення, увагу та привітність, велике серце й майстерність. Це чудовий лікар,якій любить свою справу і пацієнтів, якому н.. Читати далі »
07.02.21
Bohdan
Хочу сердечно подякувати лікарям Волинської обласної лікарні, офтальмологічне відділення, професору Ульяновій Надії Анатоліївні, а також Гуцалюк Катерині Миколаївні, які своїм професіоналізмом і знаннями змогли створити диво. Ви подарували мені новий.. Читати далі »
05.02.21
Руслан
Висловлюю велику вдячність лікарям Волинської обласної клінічної лікарні Надії Анатоліївні Ульяновій та Катерині Миколаївні Гуцалюк за операцію мого тата Целюха Степана. Про обласний офтальмологічний центр чув багато позитивних відгуків, тому й виріш.. Читати далі »
19.08.17
Світлана
Направили з Горохова на МРТ .Сказали чого приїхала з району тут своїх повно,а МРТ мене невилікує.Сидить старий пень і стогне ,що йому важко.Пора на пенсію.
20.11.16
олег
Зав відділенням ревматології Жуков хам і повний грубіян. без грошей даже говорити тобі не дає...а сам такий король сидить. і говорить - давай виходь швидше мені немає часу
21.09.16
міла
як можуть працювати такі лікарі-як Сулік Юрій в гастроентероетерологічному відділенні!Він завжди знаходиться в алкогольному спянінні.бере взятки.чому стид таким працівникам!
18.03.16
Люда
Тільки що стояла у черзі на ренген в Волинській обласній лікарні, (послуга платна) людей у черзі було небагато... і тут зявилася як кажуть типу рішала-лікар чи медсестра яка проводила людей без черги. Люди у черзі були з болями і всі чекали... На зау.. Читати далі »

© Луцьк24