Головна Увійти Про сайт
★3.0

Волинська обласна клінічна лікарня


рейтинг: 3, відгуків: 29
Волинська обласна клінічна лікарня
Адреса:Луцьк, просп. Президента Грушевського, 21
Телефон:+380 332 773 106
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Сьогодні в її складі 27 стаціонарних відділень, 34 — лікувально — діагностичних і допоміжних відділень і служб, а також консультативна поліклініка потужністю 573 відвідувань в день по 32 спеціальностя.. Читати далі »

Мій відгук

code

28.06.23
Справжній ад записалися на прийом до проктолога по направленню, прийшли а тут треш справжній, жива черга заходить хто як хоче наш прийом був записаний на 10:30 люди сваряться крики. Для чого записуватися до лікаря якщо на прийом по запису не можна по.. Читати далі »
20.06.23
Лікарі хамлять і кричать! Особливо профпатологи! Відмовляються приймати без роздрукованого електронного направлення!
06.06.23
Так, за враження 2 зірки!!! Хороші відгуки отримають за сьогоднішній мій візит і мого чоловіка пораненого воїна ЗСУ це реєстратура, медсестри, і санітарочки. 121 каб, кт - робити відмовився, лікар сказав, що він щось себе погано почуває, напевно прих.. Читати далі »
18.05.23
Звертаюся до директора п. Дударя О,В. Навчить своїх працівників РЕЄСТРАТУРИ гарним манерам спілкування.
15.05.23
Не можливо додзвонитись!Я цілий день дзвонила,вже не раз бувало що не відповідають на дзвінок!
05.05.23
Доброго дня! Незнаю даже як назвати цю лікарню керівництво де ви є? Чому коли в хворого в якого гострі болі то всім фіолетово що це за хамське відношення до людей? Я розумію втомлюєшся і дуже багато роботи алеж ми всі працюємо! Чому персонал лаюця я.. Читати далі »
25.04.23
Доброго дня.Я дуже розчарована та незадоволена обслуговуванням пацієнтів.Моя дочка 19 років,приїхала з Шацького району,а це 200 км.,маючи направлення,але не знаючи,що потрібно записуватися на електронну чергу і,їй відмовили у прийомі.Людей на прийом .. Читати далі »
02.02.22
Була в лікаря хірурга Герук Микола Григорович!!!!!!Прийняти не захотів,бо щось там десь не проплатила,пояснила,що проплачу після прийому ним мене!!!!Почав огризатись,вів себе не ввічливо !!!!!!Йому всеодно на пацієнтів ,не добросовісно ставиться до с.. Читати далі »
29.01.22
Гарна лікарня , чуйні медсестри , і гарні лікарі лор відділення , особлива подяка Щуруку Олександру Зіновійовичу.
22.01.22
Щиро дякую професору Ульяновій Надії Анатоліївні та лікарю Гуцалюк Катерині Миколаївні і персоналу офтальмологічного відділення за професіоналізм, чуйність та вдало проведену операцію і реабілітацію. Нехай Вам допомагає Господь у вашій нелегкій спра.. Читати далі »
08.01.22
Щира подяка зав. урологічному відділенню Онищуку Андрію Петровичу за людяність і професіоналізм.
17.12.21
Я хочу висловити свою вдячність лікарям відділення офтальмології. Професору Ульяновій Надії Анатолівній і лікуючому лікарю Назарчук Руслані Григоривній і медперсоналу за професіоналізм і людське ставлення . Ці Лікарі з великої букви знають свою робо.. Читати далі »
07.12.21
Правду написали про назарчук руслану.грубіянка і некомпетентна...прикро було потрапити до неї
09.11.21
Щира подяка начальнику медичної частини Обласної лікарні лапароскопічного відділення Миколі Галею та лікуючому лікарю Роману Критюку , Олегу Гнатюку ,кардіологу Ірині Лошак та усьому медичному персоналу. За професіоналізм , чуйність , увагу , операти.. Читати далі »
08.11.21
Зробили мамі операцію. Дякуємо за професіоналізм лікарям Філю Адріану Юрієвичу, Шендерюку Юрію Валентинович, медичним працівникам ортопедичного відділення. Ваша відданість роботі повертає до такого звичного і вкрай необхідного повноцінного життя. Дяк.. Читати далі »
17.09.21
Дурдом!Ставлення до пацієнтів жахливе!! Кров з вени брати не вміють!!!? Ось таку красу мені зробила ваша медсестра 17.09 Професіоналізм на НУЛІ. І дякую за «Гарне ставлення» ?
08.09.21
Не дай Боже попасти до Струка. Видалив замість 8ки зуба, здорового зуба 7ку. Навіть вибачення не попросив.
18.08.21
Доброго дня!Щиро дякую колективу ВОЛ ортопедично-травматичному відділенні за Ваш високий професіоналізм та добрі серця,що поставили мене на ноги (після ендопротезування).Ваша допомога безцінна.Особлива вдячність Філю Адріана Юрійовичу.Ви майстер своє.. Читати далі »
03.08.21
Невологія топ! Як вдома. Дякую.
20.07.21
Назарчук Руслана Григорівна лікар-офтальмолог обласний офтальмологічний центр КП «Волинська обласна клінічна лікарня» - це не лікар а неадекватна попрошайка, при розмові грубить, нічого пояснити не може, дивиться тільки в карман а роботи.. Читати далі »
07.07.21
Висловлюю велику вдячність лікарю відділення нейрохірургії Фецяк Сергію Васильовича, за високий професіоналізм, чуйне відношення до пацієнта. Рекомендую звертатись якщо в когось є потреба.
09.06.21
Хочу висловити слова безмежної вдячності завідувачу відділення нейрохірургії ВОКЛ Бобрику І.С. за високий професіоналізм та вдало проведені дві операції на головному мозку моїй сестрі. Бобрик І.С. завжди доброзичливий, уважний, відповідальний. Лікар .. Читати далі »
10.04.21
Виражаємо велику вдячність лікарю Герус Ю.М. та медичному персоналу Луцькій областній лікарні за їхній професіоналізм, людське ставлення, увагу та привітність, велике серце й майстерність. Це чудовий лікар,якій любить свою справу і пацієнтів, якому н.. Читати далі »
17.02.21
Хочу сердечно подякувати лікарям Волинської обласної лікарні, офтальмологічне відділення, професору Ульяновій Надії Анатоліївні, а також Гуцалюк Катерині Миколаївні, які своїм професіоналізмом і знаннями змогли створити диво. Ви подарували мені новий.. Читати далі »
15.02.21
Висловлюю велику вдячність лікарям Волинської обласної клінічної лікарні Надії Анатоліївні Ульяновій та Катерині Миколаївні Гуцалюк за операцію мого тата Целюха Степана. Про обласний офтальмологічний центр чув багато позитивних відгуків, тому й виріш.. Читати далі »
29.08.17
Направили з Горохова на МРТ .Сказали чого приїхала з району тут своїх повно,а МРТ мене невилікує.Сидить старий пень і стогне ,що йому важко.Пора на пенсію.
30.11.16
Зав відділенням ревматології Жуков хам і повний грубіян. без грошей даже говорити тобі не дає...а сам такий король сидить. і говорить - давай виходь швидше мені немає часу
01.10.16
як можуть працювати такі лікарі-як Сулік Юрій в гастроентероетерологічному відділенні!Він завжди знаходиться в алкогольному спянінні.бере взятки.чому стид таким працівникам!
28.03.16
Тільки що стояла у черзі на ренген в Волинській обласній лікарні, (послуга платна) людей у черзі було небагато... і тут зявилася як кажуть типу рішала-лікар чи медсестра яка проводила людей без черги. Люди у черзі були з болями і всі чекали... На зау.. Читати далі »

© Луцьк24