Головна Увійти Про сайт

Волинська обласна клінічна лікарня


рейтинг: 3, відгуків: 4

Волинська обласна клінічна лікарня
Адреса:м. Луцьк, просп. Президента Грушевського, 21
Телефон:+380 332 773 106
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Сьогодні в її складі 27 стаціонарних відділень, 34 — лікувально — діагностичних і допоміжних відділень і служб, а також консультативна поліклініка потужністю 573 відвідувань в день по 32 спеціальностях. 60% ліжкового фонду становлять хірургічні ліжка, Лікарня забезпечує висококваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу населенню та надає лікувально-діагностичну, планово-консультативну і організаційно-методичну допомогу установам охорони здоров'я області.

Лікарня оснащена найсучаснішою електронною апаратурою (комп'ютерний томограф, ангіограф, сіромобіль, апаратура ультразвукового обстеження, доплеровазограф, ендоскопічна апаратура, апаратура для лапароскопічних втручань тощо). В лікарні працює лабораторія полімеразно-ланцюгової реакції, Функціонує філія деканату удосконалення лікарів Львівського медичного університету ім. Данила Галицького, дві кафедри: терапії і анестезіології і реанімації.

Мій відгук

code


Світлана
29.08.17

Направили з Горохова на МРТ .Сказали чого приїхала з району тут своїх повно,а МРТ мене невилікує.Сидить старий пень і стогне ,що йому важко.Пора на пенсію.

олег
30.11.16

Зав відділенням ревматології Жуков хам і повний грубіян. без грошей даже говорити тобі не дає...а сам такий король сидить. і говорить - давай виходь швидше мені немає часу

міла
01.10.16

як можуть працювати такі лікарі-як Сулік Юрій в гастроентероетерологічному відділенні!Він завжди знаходиться в алкогольному спянінні.бере взятки.чому стид таким працівникам!

Люда
28.03.16

Тільки що стояла у черзі на ренген в Волинській обласній лікарні, (послуга платна) людей у черзі було небагато... і тут зявилася як кажуть типу рішала-лікар чи медсестра яка проводила людей без черги. Люди у черзі були з болями і всі чекали... На зау.. Читати далі »

© Луцьк24