Головна Увійти Про сайт

Волинський обласний онкологічний диспансер ★4.0


рейтинг: 4, відгуки: 16
volinskij-oblasnij-onkologichnij-dispanser
Адреса:Луцьк, вул. Тимірязєва, 1
Телефон:+380 3322 60769
Волинський обласний онкологічний диспансер - це медичний заклад, який надає послуги з діагностики та лікування онкологічних захворювань. За відгуками пацієнтів, заклад має свій колектив професіоналів, які готові надати якісну медичну допомогу та підтримку. Лікарі диспансеру проявляють велику увагу до пацієнтів, швидко знаходять рішення для вирішення медичних проблем і надають змістовні консультації та роз'яснення. Також відгуки зазначають про людяне ставлення медичного персоналу та їхню готовність надати необхідну допомогу в складних ситуаціях. Однак, деякі відгуки підкреслюють проблеми з корупцією і недостатньою доступністю безкоштовних аналізів і діагностики. В цілому, Волинський обласний онкологічний диспансер є важливим медичним закладом для лікування онкологічних хвороб, але потребує поліпшення у певних аспектах.

Мій відгук

code

16.09.23
Чисто по-людські хочеться залишити позитивний відгук і подякувати лікарю Галатай Аліні Андріївні за професіоналізм, компетентний підхід, змістовну консультацію та роз*яснення. Лікар швидко і чітко знайшла вирішення проблеми з якою я звернулася. Бажаю.. Читати далі »
02.05.23
Хочу поділитись досвідом з видалення фіброаденоми на груді. Вперше звернулась на огляд до Мицака Богдана. Призначив здати аналізи та взяти направлення від сімейного лікаря. Після здачі всіх необхідних аналізів, коли підтвердився результат - потрібно .. Читати далі »
02.10.22
Цікавить чому після проведення медичної реформи у нас в лікарнях і надалі є свої "такси" у лікарів-хірургів та лікарів-анастезіологів? Чи це нормально??? Не так давно робила операцію в онкохірургії - наркоз 1200грн. - озвучив лікар-анасте.. Читати далі »
14.02.22
Дуже вдячні лікарям Хіміотерапевтичного відділення, зокрема завідуючому відділом Чоплаку І.І. за людяне відношення до пацієнтів та за надану допомогу в лікуванні. Шкода, що в інших лікарнях таких людей мало
06.02.22
Видаляли родимки, все добре. Привітні люди, фахівці своєї справи. Дякую лікарю Супрунець В.Л. і всій команді хірургічного відділення :)
12.01.22
Прочекала півтори!!!!! години під 226, щоб о 14:58 лікар сказав, що його робочий день закінчено. Хоча я була остання на прийом. Бажаю пану лікарю, щоб на його шляху траплялися такі самі хороші люди.
20.06.21
Дуже дякую працівникам Онкогінекології, Ви супер медики!!! Найбільша подяка лікарям Рожанському Ю.Ф., Рожанському Т.Ю, анастазіологу Дудко І.В. Ви лікарі від Бога! Такої підтримки і розуміння, рідко зустрінеш. А медсестрички, то як ті Янголятка бігаю.. Читати далі »
15.05.21
Якщо робити повне обстеження організму, то майже всі аналізи платні, і діагностики, особливо ті, які в ренген кабінеті. І чомусь все це проходить через карман тих хто робить діагностику. А що робити тим у кого не має грошей.? Деякі лікарі хамовиті, і.. Читати далі »
19.03.21
Гарний заклад .хороший персонал але не увесь.. є кобри які фиркають а є і привітні. Але краще туди не попадати
29.12.20
Хочу висловити безмежну вдячність Струк Вадим Васильович за професіоналізм та вдало проведену операцію моїй мамі А також велика подяка за чуйне ставлення,турботу та уважність всьому медичному персоналу)
29.10.20
Прийшлося звернутися в даний Центр онкології. Приємно вражена, гарне відношення! Відчувається професіоналізм лікарів, до яких зверталася. Турботливий медперсонал! Готувалася до великих грошових витрат, але здивувалася, що ніхто нічого не просив... Т.. Читати далі »
07.09.20
Кваліфіковані спеціалісти, приємний, ввічливий персонал ( були звичайно винятки, але їх всього 2 ). Видаляла гемангіому. Особлива подяка лікарю - хірургу Супрунцю Віталію Леонідовичу, за високий професіоналізм, а також людяність і гарне відношення.
08.02.19
Мені дали неправильний номер телефону щоб я повідомила результати своїх аналізів!! !
09.01.19
Видалили родимку.Все класно
23.12.18
Моя перша робота
10.05.18
Видаляла родимку, все супер!
02.02.18
Лікарня, як всі українські лікарні. тільки додзвонитись неможливо.

© Луцьк24