Головна Увійти Про сайт

Волинський обласний онкологічний диспансер ★3.7


рейтинг: 3.7, відгуки: 21
volinskij-oblasnij-onkologichnij-dispanser
Адреса:Луцьк, вул. Тимірязєва, 1
Телефон:+380 3322 60769
Волинський обласний онкологічний диспансер - це медичний заклад, який надає послуги з діагностики та лікування онкологічних захворювань. За відгуками пацієнтів, заклад має свій колектив професіоналів, які готові надати якісну медичну допомогу та підтримку. Лікарі диспансеру проявляють велику увагу до пацієнтів, швидко знаходять рішення для вирішення медичних проблем і надають змістовні консультації та роз'яснення. Також відгуки зазначають про людяне ставлення медичного персоналу та їхню готовність надати необхідну допомогу в складних ситуаціях. Однак, деякі відгуки підкреслюють проблеми з корупцією і недостатньою доступністю безкоштовних аналізів і діагностики. В цілому, Волинський обласний онкологічний диспансер є важливим медичним закладом для лікування онкологічних хвороб, але потребує поліпшення у певних аспектах.

Мій відгук

code

14.04.24
Олександр
Були на прийомі у онко-хірурга. На прийом попали вчасно, хоча навантаження на лікаря велике. Заходили пацієнти без запису і лікарі приводили. Проблема виявилися вдома. Чомусь замість колоноскопії електронне направлення виявилося на рентген. Паперовог.. Читати далі »
03.03.24
Юля
Лікарі приємні і хороші люди. Єдиний мінус це в реєстратурі. Там де все має бути найбільш просто та зрозуміло. Пані, які там працюють поводились зухвало і не помічали людей в черзі, бо були зайняті з їх слів. Все би нічого, але коли до них заходили к.. Читати далі »
10.12.23
Natasha
Відношення до пацієнтів жахливе. Визивають по черзі. Сидиш чекаєш поки визвуть тебе, а ти не чуєш своєї фамілії. Годину, дві.толку наякого. Заходиш до лікаря запитуєш а у відповідь «Зачекайте будь ласка ми вас покличемо.» То у вас карточк.. Читати далі »
15.10.23
Mariana
Жахливе відношення до пацієнтів,мало того ,що медичні реформи створили недоступні умови потрапити до потрібного лікаря навіть з направленням і по запису.Чекаєм ще всіх знайомих та родичів які проходять без направлень та записів.До людей як до бидла(
06.09.23
Гість
Чисто по-людські хочеться залишити позитивний відгук і подякувати лікарю Галатай Аліні Андріївні за професіоналізм, компетентний підхід, змістовну консультацію та роз*яснення. Лікар швидко і чітко знайшла вирішення проблеми з якою я звернулася. Бажаю.. Читати далі »
22.04.23
vinvest
Хочу поділитись досвідом з видалення фіброаденоми на груді. Вперше звернулась на огляд до Мицака Богдана. Призначив здати аналізи та взяти направлення від сімейного лікаря. Після здачі всіх необхідних аналізів, коли підтвердився результат - потрібно .. Читати далі »
22.09.22
Олена
Цікавить чому після проведення медичної реформи у нас в лікарнях і надалі є свої "такси" у лікарів-хірургів та лікарів-анастезіологів? Чи це нормально??? Не так давно робила операцію в онкохірургії - наркоз 1200грн. - озвучив лікар-анасте.. Читати далі »
04.02.22
Маряна
Дуже вдячні лікарям Хіміотерапевтичного відділення, зокрема завідуючому відділом Чоплаку І.І. за людяне відношення до пацієнтів та за надану допомогу в лікуванні. Шкода, що в інших лікарнях таких людей мало
27.01.22
Маріанна
Видаляли родимки, все добре. Привітні люди, фахівці своєї справи. Дякую лікарю Супрунець В.Л. і всій команді хірургічного відділення :)
02.01.22
Julia
Прочекала півтори!!!!! години під 226, щоб о 14:58 лікар сказав, що його робочий день закінчено. Хоча я була остання на прийом. Бажаю пану лікарю, щоб на його шляху траплялися такі самі хороші люди.
10.06.21
Оксана
Дуже дякую працівникам Онкогінекології, Ви супер медики!!! Найбільша подяка лікарям Рожанському Ю.Ф., Рожанському Т.Ю, анастазіологу Дудко І.В. Ви лікарі від Бога! Такої підтримки і розуміння, рідко зустрінеш. А медсестрички, то як ті Янголятка бігаю.. Читати далі »
05.05.21
Веронiка
Якщо робити повне обстеження організму, то майже всі аналізи платні, і діагностики, особливо ті, які в ренген кабінеті. І чомусь все це проходить через карман тих хто робить діагностику. А що робити тим у кого не має грошей.? Деякі лікарі хамовиті, і.. Читати далі »
09.03.21
Юлія
Гарний заклад .хороший персонал але не увесь.. є кобри які фиркають а є і привітні. Але краще туди не попадати
19.12.20
Катя
Хочу висловити безмежну вдячність Струк Вадим Васильович за професіоналізм та вдало проведену операцію моїй мамі А також велика подяка за чуйне ставлення,турботу та уважність всьому медичному персоналу)
19.10.20
Олена
Прийшлося звернутися в даний Центр онкології. Приємно вражена, гарне відношення! Відчувається професіоналізм лікарів, до яких зверталася. Турботливий медперсонал! Готувалася до великих грошових витрат, але здивувалася, що ніхто нічого не просив... Т.. Читати далі »
28.08.20
Irina
Кваліфіковані спеціалісти, приємний, ввічливий персонал ( були звичайно винятки, але їх всього 2 ). Видаляла гемангіому. Особлива подяка лікарю - хірургу Супрунцю Віталію Леонідовичу, за високий професіоналізм, а також людяність і гарне відношення.
29.01.19
Ната
Мені дали неправильний номер телефону щоб я повідомила результати своїх аналізів!! !
30.12.18
семен
Видалили родимку.Все класно
13.12.18
Янина
Моя перша робота
30.04.18
Альона
Видаляла родимку, все супер!
23.01.18
Juli
Лікарня, як всі українські лікарні. тільки додзвонитись неможливо.

© Луцьк24