Головна Увійти Про сайт

Воля ★1.2


рейтинг: 1.2, відгуки: 33
volya
Адреса:Луцьк, просп. Соборності, 26
Телефон:+380 800 203 710
Години:понеділок: 09:00–18:00 вівторок: 09:00–18:00 середа: 09:00–18:00 четвер: 09:00–18:00 пʼятниця: 09:00–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
"Воля" - провайдер із жахливим інтернетом та низькою якістю послуг. Ціни постійно зростають, а інформація про підвищення тарифів не надходить. Додзвонитися до оператора майже неможливо, а якщо вам вдалося зв'язатися, то прийдеться поспілкуватися з несвідомими працівниками. Клієнти скаржаться на пропадання сигналу, слабкий інтернет та нечітке зображення на телевізорі. Розірвати договір з "Волею" - справа непроста, потрібно багато часу та терпіння. Загалом, цей провайдер - повна втрата грошей та нервів, недоречно рекомендувати його комусь.

Мій відгук

code

22.03.24
Ilona
Якість інтернету жахлива, обслуговування теж лишає бажати кращого, по номеру гарячої лінії треба пройти 10 кіл аби хоч якійсь варіант знайти де б зв"язатися з оператором. Процес відключення послуг та розірвання договору - це велика проблема. Окр.. Читати далі »
03.03.24
Valentyn
Шановні, краще жити без інтернета і зв'язку, ніж користуватись послугами компанії "Воля" та "ДатаГруп". жахливий сервіс, непрофесіоналізм, хамство. Наполегливо рекомендую користуватись іншим постачальником послуг
11.01.24
Наталія
Не рекомендую ,зараз уже другий день нібито ведуться технічні роботи по вулиці Бенделіані ,два дні сидимо без інтернету,додзвонитись просто не можливо,пишуть що працюють над усуненням проблеми,по суті нічого не робиться.
27.12.23
светлана
Уже 100 раз казала ,що треба відключитись від цієї Волі.Як піду туди,куплюсь на чергову знижку.А потім кожен вечір з'їдаєш собі нерви від того,що нічого подивитись неможливо .поміняли роутер на новий,так якість інтернету стала ще гірша.
22.12.23
Гість
Це жах!!! Вже понад 2 роки тому за рекомендацією ваших працівників, щоб зменшити оплату з приблизно 320 грн до 220 перейшов на спільний пакет інтернет+ТВ, а зараз приходить СМС (без повідомлень, що збільшилась оплата), що потрібно сплатити 389.67!!! .. Читати далі »
17.12.23
Дмитро
Візьміться за голову. Раніше був нормальний сервіс, але останні півроку почав відключатись інтернет. Не рекомендую!!!!
17.12.23
Вірний
Навіщо підключати волю, яка дуже часто вибиває та оператори кажуть що проблем немає, дуже некомфортною в користуванні, коли є інші та кращі провайдери за 350 грн. Наприклад ВОМ, у якого у вас буде 300мб/с навіть за менші гроші, у якого інтернет стабі.. Читати далі »
18.11.23
UA
Компанія, яка не розвивається для поліпшення надання послуг, а лише тягне гроші з клієнтів, при чому з періодичним підвищенням без попереджень. Попрощалися нарешті!
07.11.23
Сергій
При найвищих тарифах найгірший сервіс в Луцьку. Працівники в офісі хамовиті. Компанія з такою політикою однозначно немає майбутнього. Це тільки питання часу. Обійди десятою дорогою, і всім іншим передай.
19.10.23
Kateryna
У жодному випадку не рекомендую підключати волю! Краще обрати будь що інше! Нажаль, у нашому будинку такої можливості немає, тому ми постійно змушені стикатися із купою проблем та жахливим сервісом. Додзвонитися до оператора регулярно неможливо: воля.. Читати далі »
29.09.23
Гість
Не можна дозвонитися, слухаєш зайву інформацію. Розірвала договір рік тому.Сьогодні приходе смс що з мене списано 635 грн за не сплачений платіж. Так угода розірвана, повернули на рахунок тоді кошти все було добре. Що за дурдом?
21.08.23
Мар'яна
Не рекомендую підключати Волю!!! Дуже поганий інтернет,нараховують кожен місяць по різному,і ще й вліпили мені Кабельне телебачення за яке я мушу платити,як воно у мене не проведене, ну шок якийсь((((( Не Рекомендую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06.08.23
Юра
Компанія дегенератів і підарастів. Для того щоб відключитись потрібно пройти 7 кругів ада.
21.06.23
Гість
Чому ціна на інтернет зростає ,а ніяке повідомлення про підвіщення тарифів не приходить? Додзвонитись ,щоб поспілкуватись з оператором не можливо.
25.02.23
Гість
Самий жахливий інтернет який є у Луцьку. Ціна послог зростає, а якість на нульовому рівні. На гарячу лінію додзвонитись не реально, вони всі дуже заняті, якщо пишеш листи то у відповідь нам шкода що так сталось. Інтернет і так був паскудний так 2 міс.. Читати далі »
24.02.23
Гість
Що це за канал з'явився tlc на язику рашистів? я не замовляла таку послугу.
14.12.22
Nataliia
Нікому не раджу. Інтернет жахливий.
05.12.22
Ігорь
Лохотрон , а не провайдер .
06.02.22
Андрій
інтернет пропадає сигнал слабкий. тв зображення не чітке ціни піднімають постійно якість нульова
06.02.22
jonnnik28
Щоб розірвати договір вам прийдеться дуже довго чекати, відповідати на багато непотрібних запитань, а ще з вас візьмуть абонплату наперед
16.01.22
Наталія
Відсутні телебачення та Інтернет, сьогодні дзвонила два рази, зі мною так і ніхто не поговорив, зате їхньої музики наслухалась вдосталь, буду розривати договір, нікому не рекомендую
16.01.22
Олександр
Вартість пакету послуг без зміни його наповнення періодично збільшують (з часу підписання договору ціна зросла майже в 4 рази НЕ РЕКОМЕНДУЮ
20.12.21
Адвокат
НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Оплачую щомісяця разом із квартплатою свої 329 грн, А вони виставляють то 140 грн заборгованості, то ще 35 грн, то ще 30 грн... І не дозвонишся ні до кого щоб вияснити, і канали відключають, і інтернет відключають... Безпредєл
20.12.21
Квітка
Призначати клієнтам зустріч на певну годину– це нормально (карантинні обмеження і все таке), але змусити клієнта чекати на морозі 35 хв. під зачиненими дверима у робочий час – це взагалі ненормально, причому телефон просто не відповідав.
30.11.21
Олександр
Якість послуг,які надаються,спонукають до зміни провайдера. Вартість пакету послуг без зміни його наповнення періодично збільшують (з часу підписання договору ціна зросла майже в 4 рази).Сам пакет зформований таким чином, що третина тв-каналів взага.. Читати далі »
26.11.21
Іван
НАЙГІРШИЙ інтернет провайдер у Луцьку. Постійно проблеми з підключенням, перебої мережі без причини, на гарячій лінії пропонують «найпрогресівніші» методи вирішення проблеми, а саме: включіть і виключіть модем/роутер!
03.11.21
cellfast
якщо у вас є можливість підключити інший інтернет то підключайте бо це жах , інтернет завжди вісне треба перегружати роутер, телебачення канали змінюють раз в 2 місяці і так як їм хочеться
12.06.21
Andrii
Це просто трешак... Вже немає сил та терпіння. Інтернет останнім часом просто - ЖАХ (особливо в вечірній час) все так повільно, що можна поки відкриває сторінку - каву попити. Так вони ще телефонують і питають давайте ми вам ще ТБ підключимо. І кожно.. Читати далі »
10.06.21
faika
Доброго дня ,по Відродження 49 а інтернету нема ,телебачення перебоями (слово і картинка завмерла ,то нема сигналу),і так другий день.Вчасно оплачену послугу просто не надають.І це не вперше,коли звертаєшся до пвдтримки,все по шаблону ,і зрештою потр.. Читати далі »
01.06.21
Irreversible
НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІ В ЯКОМУ РАЗІ. Інтернет шлак просто, через днів 20 падає швидкість нижче плінтуса і неможливо нічого подивитися ні відео, ні скачати ніфіга!!!!!!! Колись перейшов з київстара із за того що є телебаченя і так пожалів!! Жахливе відношен.. Читати далі »
01.06.21
Тоша
Замовив інтернет. Заявка була на вечір. Майстер подзвонив в день підключення один раз зранку, я по особистим причинам дзвінок пропустив і не побачив пропущений, і в той день майстер більше не намагався зі мною звязатись. Наступного дня замовив нову з.. Читати далі »
01.05.21
Olga
Хочу застерегти тих, хто хочуть доєднатися до Волі - дуже погано поступають з клієнтами. За відсутності оплати і при відключенні своїх послуг продовжують нараховувати борг! У мене утворився бор 800 грн, то мене передали колекторам! Уявіть собі, за як.. Читати далі »
25.06.19
Anton
Інтернет гавніще , навіть не грузить ІНТЕРНЕТ СПІД ТЕСТЕР( В СВІТІ ТАКОГО ІНТЕРНЕТУ НІКОЛИ НЕ ЗНАЙДЕТЕ) . 2 G в 10 раз кращий. Пише 100 мб в сек фіг вам. Не рекомедую. БОМЖІ НАПЕВНО НЕ ЗАХОЧУТЬ ТАКИЙ ІНЕТ. ХОТЯ КОРИСТУВАВСЯ 2 РОКИ ОСТАННІ 3 МІСЯЦІ ІН.. Читати далі »

© Луцьк24