Головна Увійти Про сайт

Волиньелектрозбут (ТОВ "ВЕЗ"), група Tolk ★1.1


рейтинг: 1.1, відгуки: 9
volynelektrozbut
Адреса:Луцьк, вул. Єршова, 11а
Телефон:+380 332 780 575
Години:понеділок: 08:00–17:00 вівторок: 08:00–17:00 середа: 08:00–17:00 четвер: 08:00–17:00 пʼятниця: 08:00–15:45 субота: Зачинено неділя: Зачинено
"Волиньелектрозбут" - це комунальне підприємство, яке займається постачанням електроенергії в Луцьку та Волинській області. За відгуками користувачів, спілкування з операторами компанії може бути проблематичним, оскільки доводиться довго чекати на з'єднання або слухати гудки. Також зазначають, що реєстрація в кабінеті абонента може призвести до помилок. Деякі користувачі також вказують на високі платежі за електроенергію і труднощі у вирішенні цього питання зі стороною компанії. Однак, зауважується, що самі приміщення та ремонт у "Волиньелектрозбут" є сучасними і якісними. Враховуючи ці відгуки, можна зробити висновок, що "Волиньелектрозбут" може мати проблеми з обслуговуванням клієнтів, але забезпечує стабільне постачання електроенергії.

Мій відгук

code

07.05.24
Катерина
Оператори хамовиті та кидають трубку, два оператора не допомогли, зареєструватись практично неможливо, сайт не зручний.
18.02.24
Олександр
Не можу зайти на сторінку особового кабінету. Після реєстрації переходжу на посилання, ввожу логін і пароль, далі система мене не пускає. Пише що вони неправильні. Намагався багато разів отримати підказку у ваших співробітників і це безрезультатно. С.. Читати далі »
18.02.24
Олександр
Від вашої "групи Толк" толку немає, створюєте новий сайт а зайти на нього неможливо. Дзвониш у кол-центр, там оператор Алла, не компетентна, перебиває, вислухати не хоче, обриває зв'язок. Верзе щось незрозуміле. Після реєстрації на сай.. Читати далі »
10.12.23
Ярик
Проживаю в селі. Всі оплати за електроенергію проводив в особистому кабінеті через платіжні системи. На днях обновили ресурси (так мені сказали) і я був змушений по новому реєструватися на сайті. Новий особистий кабінет не продуманий, сирий, оплату м.. Читати далі »
04.02.22
Тарасюк
Консерви кантора у всі розуміннях цього слова!!!Нарахування боргів з потолка,а при спробі додзвонитись ,після слів для з'єднання з оператором залишайтесь на лінії і відразу кладе слухавку і так раз 20 .
10.12.21
Юлічка
ДНО! додзвонитись нереально, або не йдуть гудки або відразу секунди , на гарячій лінії кидають слухавку, в кабінеті зареєструватись не можливо ,помилка,хоча все вношу вірно. нарахували шалену суму вияснити як і чому не можливо!
16.06.21
Dmytro
Гарна нова будівля, крутий ремонт. Все дуже по сучасному, крім працівників. Молоді гарні дівчата, а обслуговування родом з радянського союзу. Чи їх спеціально так вчать чи це заразно
21.02.21
Misha
Добрий вечір.Проживаю у Волинській області село Світязь.Поясніть по якій причині світло пропадає і за кілька секунд включається кілька разів ?Таке відбувається постійно по кілька разів на тиждень і не в одного мене,а всі про це говорять!!!Від цього к.. Читати далі »
02.01.20
Діна
Найгірше комунальне підприємство в Луцьку.Постійно дезінформують людей,приписують зайві кіловати ,чим порушують закон.Я за грудень подала 100 квт,а прийшло 124.Подавала 29.12, вирахувала скільки накрутить на 1.01. 20.Тому що на вашому сайті була інфо.. Читати далі »

© Луцьк24