Головна Увійти Про сайт

Волиньелектрозбут (ТОВ "ВЕЗ"), група Tolk ★1.1


рейтинг: 1.1, відгуки: 8
volynelektrozbut
Адреса:Луцьк, вул. Єршова, 11а
Телефон:+380 332 780 575
Години:понеділок: 08:00–17:00 вівторок: 09:00–17:00 середа: 08:00–17:00 четвер: 08:00–17:00 пʼятниця: 08:00–15:45 субота: Зачинено неділя: Зачинено
"Волиньелектрозбут" - це комунальне підприємство, яке займається постачанням електроенергії в Луцьку та Волинській області. За відгуками користувачів, спілкування з операторами компанії може бути проблематичним, оскільки доводиться довго чекати на з'єднання або слухати гудки. Також зазначають, що реєстрація в кабінеті абонента може призвести до помилок. Деякі користувачі також вказують на високі платежі за електроенергію і труднощі у вирішенні цього питання зі стороною компанії. Однак, зауважується, що самі приміщення та ремонт у "Волиньелектрозбут" є сучасними і якісними. Враховуючи ці відгуки, можна зробити висновок, що "Волиньелектрозбут" може мати проблеми з обслуговуванням клієнтів, але забезпечує стабільне постачання електроенергії.

Мій відгук

code

18.02.24
Олександр
Не можу зайти на сторінку особового кабінету. Після реєстрації переходжу на посилання, ввожу логін і пароль, далі система мене не пускає. Пише що вони неправильні. Намагався багато разів отримати підказку у ваших співробітників і це безрезультатно. С.. Читати далі »
18.02.24
Олександр
Від вашої "групи Толк" толку немає, створюєте новий сайт а зайти на нього неможливо. Дзвониш у кол-центр, там оператор Алла, не компетентна, перебиває, вислухати не хоче, обриває зв'язок. Верзе щось незрозуміле. Після реєстрації на сай.. Читати далі »
10.12.23
Ярик
Проживаю в селі. Всі оплати за електроенергію проводив в особистому кабінеті через платіжні системи. На днях обновили ресурси (так мені сказали) і я був змушений по новому реєструватися на сайті. Новий особистий кабінет не продуманий, сирий, оплату м.. Читати далі »
04.02.22
Тарасюк
Консерви кантора у всі розуміннях цього слова!!!Нарахування боргів з потолка,а при спробі додзвонитись ,після слів для з'єднання з оператором залишайтесь на лінії і відразу кладе слухавку і так раз 20 .
10.12.21
Юлічка
ДНО! додзвонитись нереально, або не йдуть гудки або відразу секунди , на гарячій лінії кидають слухавку, в кабінеті зареєструватись не можливо ,помилка,хоча все вношу вірно. нарахували шалену суму вияснити як і чому не можливо!
16.06.21
Dmytro
Гарна нова будівля, крутий ремонт. Все дуже по сучасному, крім працівників. Молоді гарні дівчата, а обслуговування родом з радянського союзу. Чи їх спеціально так вчать чи це заразно
21.02.21
Misha
Добрий вечір.Проживаю у Волинській області село Світязь.Поясніть по якій причині світло пропадає і за кілька секунд включається кілька разів ?Таке відбувається постійно по кілька разів на тиждень і не в одного мене,а всі про це говорять!!!Від цього к.. Читати далі »
02.01.20
Діна
Найгірше комунальне підприємство в Луцьку.Постійно дезінформують людей,приписують зайві кіловати ,чим порушують закон.Я за грудень подала 100 квт,а прийшло 124.Подавала 29.12, вирахувала скільки накрутить на 1.01. 20.Тому що на вашому сайті була інфо.. Читати далі »

© Луцьк24