Головна Увійти Про сайт

Волиньфарм №10 ★3.1


рейтинг: 3.1, відгуки: 7
volynfarm-10
Адреса:Луцьк, бул. Дружби Народів, 1
Телефон:+380 3322 62782
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
"Волиньфарм №10" - це маленька аптека зі зручним розташуванням у центрі ДПЗ. Вона працює цілодобово, що зручно для клієнтів, особливо в нічний час. Але деякі відгуки зазначають, що дозвонитися в аптеку може бути проблематично.

Провізори працюють у цій апеці добре, але деякі клієнти відзначають дещо дивну організацію замовлень. Наприклад, одна з провізорів не змогла знайти замовлення за номером і повідомила, що їй треба знати, що саме замовили і на яку суму.

Є думки, що в аптеці працює приємний персонал, асортимент ліків широкий, але деякі клієнти відзначають, що є одна дама, яка може бути трохи повільною у своїх діях. Також, деякі відгуки протирічать інформації про години роботи аптеки, деякі зазначають, що вона закрита вночі, але інші вказують, що вона відчинена 24 години.

Загалом, "Волиньфарм №10" - це маленька аптека зі зручним розташуванням і цілодобовою роботою, але деякі клієнти можуть мати проблеми з дозвоном і замовленнями.

Мій відгук

code

01.12.23
Дмитро
Пише що цілодобово а на вона тільки до 22.00год
18.12.21
Максим
Маленька аптека, замовляв ліки через інтернет, людей не дуже багато. Один провізор довго обговорювала щось з клієнткою, друга в той час обслуговувала клієнтів. Замовлення відразу не знайшла, сказала що по номеру не шукає, треба знати, що саме замовил.. Читати далі »
02.09.20
Vitaliy
Зручно що працюють цілодобово неодноразово користувався в нічний час зручно практично у центрі ДПЗ
16.08.20
леонид
Да, дозвонитися в цю аптеку важ.... та ні, ее важко а НЕ МОЖЛИВО. Але в іншому аптека відмінна, і персонал чудовий. Правда є одна дама, ну як людина вона не погана тільки трохи .... ображати не хочу тому не скажу що вона гальмує алє вона ДУЖЕ, ДУЖЕ п.. Читати далі »
11.11.19
Рома
В неті пише що відчинено 24 год,приїхав о 5тій ранку зачинені,і телефон не піднімають!(((
16.06.19
Оксана
другий день не можу додзвонитись, щоб дізнатись про наявність ліків...
28.03.17
Анастасія
Завжди приємні дівчата, порівняно широкий асортимент.

© Луцьк24