Головна Увійти Про сайт

Волиньфармпостач №65 ★2.0


рейтинг: 2, відгуки: 10
volynfarmpostach-65
Адреса:Луцьк, просп. Волі, 3
Телефон:+380 332 724 914
"Волиньфармпостач №65" - це аптека, яка, на жаль, залишається назад у минулому, не змінюючись протягом останніх 40 років. Деякі відгуки свідчать про те, що можливо, це задумано, щоб створити атмосферу інтер'єру та "привітності" фармацевтів, яка була поширена в 80-90-х роках XX століття. Однак, це може відлякувати відвідувачів, і такому підходу варто присвоїти відповідну табличку, щоб уникнути непорозумінь.

Деякі відгуки також зазначають проблеми з обслуговуванням. Деякі клієнти скаржаться на те, що в аптеці не продають ліки і засоби індивідуального захисту, оскільки фармацевти не хочуть давати решту зі 100 гривень. Інші жалуються на відсутність відповіді на дзвінки і невиконання замовлень. Це свідчить про неефективну роботу служби підтримки та недостатній рівень сервісу.

Деякі відгуки також згадують про нещирість фармацевтів та некоректне ставлення до клієнтів. Є випадки, коли фармацевти відкладають трубку на телефоні або ведуть себе неввічливо. Іноді відмовляють у пр.. Читати далі »

Мій відгук

code

23.12.23
Андрій
Не має реального номеру телефону. Ні як не можна додзвонитися
03.12.23
Гість
пенсіонерка, яку направили в денний стаціонар одного з КЗ "Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги", мала картку лікарняної каси"Допоможемо собі", де роками вносила внески і на рахунку накопичилася сума 3000 грн. , щоб .. Читати далі »
30.11.23
CARPTIME
Пише що працює цілодобово, а по факту до 21 год.
29.07.21
psv120
"Назад у минуле". Вже 21й рік XXI століття, а в цій "аптеці #65" нічого не змінилося за останні 40 років... А, можливо, так задумано? Повернути відвідувачів у 80...90-ті роки XX століття (атмосфера, інтер'єр, "привітніст.. Читати далі »
30.08.20
Олександр
Не продають ліки і засоби індивідуального захисту бо не хочуть давати решту зі 100 грн. Бо неї не буде розмінки.
25.07.20
Dima
Непускали всередину,працівник аптекі тримала двері, хамила Дружині та Дочці, на моє проханя впустити до аптекі купити ліки бо моїй Дружині погано!, вона відповіла що в них пересмінка.! Хоча в середині знаходилися люди! Нас непустили, працівник аптек.. Читати далі »
27.06.20
irina
Телефонує вкотре за сьогодні трубку не піднімають, замовила ліки , ще на минулому тижні - дзвінка від аптеки не отримала і досі. Що за сервіс ???????
22.01.20
TaPaKaH
Вперше за 4 роки я знайшов місце де працює система бонус+ від приватбанку та можна без проблем оплатити бонусами, безмежно цьому радий. В загальному приємний персонал, та швидке обслуговування. Аптека працює цілодобово, що дуже зручно. Немає пандуса .. Читати далі »
12.07.19
Оксана
Фармацевти при покупці вакцини декому видають охолоджуючі елементи,решту відправляють за своїм холодильником. Дуже не приємно було спостерігати дану ситуацію у черзі.
06.11.18
Ольга
Колись нарешті тутешніх провізорів слід навчити тактовного ставлення до клієнтів. Що за радянська мода піднімати трубку на телефоні і відкладати її набік? Яскравий приклад у мене був колись із банками від фізрозчину. Якісні банки, шкода викидати. Зай.. Читати далі »

© Луцьк24