Головна Увійти Про сайт

Волинська філія ВАТ «Укртелеком»


рейтинг: 1, відгуків: 4

Волинська філія ВАТ «Укртелеком»
Адреса:м. Луцьк, просп. Василя Мойсея, 2
Телефон:+380 3322 42444
Години:понеділок: 09:00–18:00 вівторок: 09:00–18:00 середа: 09:00–18:00 четвер: 09:00–18:00 пʼятниця: 09:00–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Волинська філія ВАТ "Укртелеком", як філіал національного оператора, є лідером на ринку телекомунікацій області. Сьогодні послуги місцевого телефонного зв’язку на території Волинської області надаються міськими та сільськими АТС, 21 % з яких становить частка сучасних цифрових та квазіелектронних телефонних станцій, здатних надати весь необхідний комплекс послуг зв’язку на рівні сучасних вимог.

На сьогодні у Волинській філії ВАТ "Укртелеком" налічується близько 147 тис. постійних клієнтів - як юридичних так і фізичних осіб ( в міській місцевості - 112,5 тис. і в сільській місцевості -34,5 тис. абонентів ), які мають змогу отримати широкий спектр послуг зв’язку - від звичного телефонного зв’язку, включаючи повноцінний автоматичний міжміський зв’язок як з телефонними абонентами України так і абонентами телефонних компаній усіх країн світу, до найсучасніших видів послуг - доступ до всесвітньої мережі Internet, широкосмугового цифрового абонентського доступу - ISDN.

Для обслуговування споживачів "Укртелекому", включаючи найвіддаленіші населені пункти Волинської області, на місцевій телефонній мережі експлуатуються сотні тисяч кілометрів кабельних та повітряних ліній зв’язку.

Велику увагу Волинська філія ВАТ "Укртелеком" постійно приділяє модернізації обладнання телефонних станцій, подальшому його розвитку на основі використання найсучасніших цифрових комутаційних систем, цифрових систем міжстанційного зв’язку, міжміського каналоутворюючого обладнання, впровадження волоконно-оптичних ліній зв’язку. Виконується завдання щодо підвищення рівня надійності та якості роботи наших мереж в цілому. Для цього прокладаються сотні кілометрів додаткових ліній зв’язку, як між станціями, так і до абонентів . Згідно планів філії роботи по кабелюванню з’єднувальних міжстанційних ліній передбачається повністю завершити в 2002 році. Створюються також можливості подальшого розвитку телефонної мережі - як в обласному центрі, так і в районах Волинської області. З метою максимального задоволення попиту у високоякісному телефонному зв’язку філією активно проводиться робота по продажу цільових облігацій та опціонів "Укртелекому", які дають право на позачергове встановлення телефону. Лише останнім часом за залучені кошти абонентів у Волинській області побудовано 4 цифрові телефонні станції.

Забезпечується подальший розвиток міжміського телефонного зв’язку. В області діють цифрові та аналогові АМТС, на яких постійно відкриваються нові напрямки автоматичного зв’язку. На сьогодні, для абонентів області, відкрито понад 2000 автоматичних напрямків, з них до країн СНД - 1290. Незважаючи на збитковість проводового мовлення, даний вид послуг Волинською філією підтримується. Для цього доводиться утримувати мережу, яка складається з радіотрансляційних вузлів загальною потужністю близько 500 КВт, тисячі кілометрів повітряних та кабельних ліній проводового мовлення, 148 тис . основних радіоточок.

Для надання послуг телефонного зв’язку мешканцям області та гостям Волинського краю, для обслуговування потоку громадян, які перетинають область транзитом або відпочивають у рекреаційній зоні Шацьких озер на мережі працює понад вісімсот універсальних таксофонів типу "Телекарт" та "СТЕК". В кожному районі області, де б Ви не були , Ви матимете можливість зателефонувати до своїх рідних, близьких або бізнес - партнерів за допомогою таксофонів Волинської філії ВАТ "Укртелеком".

Послуги зв’язку можна також отримати у 22 відділеннях "Телекомсервісу" - це прийом та доставка телеграм, міський, міжміський, міжнародний та факсимільний зв’язок, продаж телефонних карток., послуги мережі Internet тощо.

Мій відгук

code


Олег
19.04.16

Укртелеком це смiття!!! В мене ранiше був домашнiй iнтернет Киевстар, то лiтало все! А зараз переселився, i тут укртелеком.... це шось страшне... глючить кожен день....

Людмила
11.11.15

Це просто жах. Інтернет не працює, кожен день дзвоню, обіцяють на протязі 24 годин розглянути і так уже майже місяць. Відправляла скаргу - реакції нуль. Тільки плату нараховують вчасно. Це потрібно, щоб вони ще за таке відношення за моральну шкоду с.. Читати далі »

Тетяна
10.07.15

Укртелеком - це організація, яка здирає гроші з людей, і все. До операторів додзвонитися не можна. Телефони стаціонарні по місяцю не працюють.

Олександра
05.08.14

Дуже погано працює 26 відділення хамське відношення до клієнтів саме найгірше відділення в Луцьку.Прийміть міри.

© Луцьк24