Головна Увійти Про сайт

Волинська обласна клінічна лікарня ★3.2


рейтинг: 3.2, відгуки: 36
volynska-oblasna-klinichna-likarnya
Адреса:Луцьк, просп. Президента Грушевського, 21
Телефон:+380 332 773 106
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Волинська обласна клінічна лікарня є медичним закладом, який надає різноманітні послуги з лікування та догляду за хворими. Згідно з відгуками, відділення лапароскопії цієї лікарні мають високий рівень професіоналізму та здатності до надання ефективної допомоги. Один з хірургів, Олег Ігорович Гнатюк, отримав особливо позитивні відгуки за своє вміння фізично і морально підтримати пацієнток після ДТП з політравмою. Відділення нейрохірургії також отримало вдячність за підтримку та консультації.

Проте, деякі відгуки також вказують на негативний досвід з цією лікарнею. Деякі пацієнти скаржаться на грубість та хамство деяких лікарів, особливо у відділенні профпатології. Крім того, деякі відгуки зазначають проблеми з організацією та комунікацією зі стороною реєстратури. Також були згадані проблеми з умовами проживання у палатах, де не було виконано повний ремонт.

Загалом, відгуки про Волинську обласну клінічну лікарню є змішаними. Хоча деякі пацієнти мають позитивний досвід .. Читати далі »

Мій відгук

code

21.09.23
Потрапила до лікарні після ДТП з політравмою. Висловлюю щиру подяку Олегу Ігоровичу Гнатюку та всьому відділенню лапароскопії. Олег Ігорович справжній професіонал своєї справи та просто чудова людина, який і фізично і морально поставив мене на ноги. .. Читати далі »
14.08.23
Дуже вдячні Михайлу Івановичу В. ортопедичний відділ (5 поверх) лікар від Бога , доброзичлива, чуйна людина.
05.08.23
Просто жах. Сама з Рівного, в силу обставин була у Луцьку і потрібна була консультація ЛОРа. Прийшла з направленням, але лор навіть не оглянув. Лише грубіянив і 10 раз повторив що він лор обласної лікарні. Довів до сліз, а потім вже був більш зговірл.. Читати далі »
14.07.23
Хочеться дуже залишити подяку всім працівникам відділення лапароскопічної хірургії, за чудове відношення і турботу. Особливо вдячні хірургу Гнатюку Олегу Ігоровичу, просто врятував життя!
20.06.23
Лікарі хамлять і кричать! Особливо профпатологи! Відмовляються приймати без роздрукованого електронного направлення!
06.06.23
Так, за враження 2 зірки!!! Хороші відгуки отримають за сьогоднішній мій візит і мого чоловіка пораненого воїна ЗСУ це реєстратура, медсестри, і санітарочки. 121 каб, кт - робити відмовився, лікар сказав, що він щось себе погано почуває, напевно прих.. Читати далі »
18.05.23
Звертаюся до директора п. Дударя О,В. Навчить своїх працівників РЕЄСТРАТУРИ гарним манерам спілкування.
05.05.23
Доброго дня! Незнаю даже як назвати цю лікарню керівництво де ви є? Чому коли в хворого в якого гострі болі то всім фіолетово що це за хамське відношення до людей? Я розумію втомлюєшся і дуже багато роботи алеж ми всі працюємо! Чому персонал лаюця я.. Читати далі »
04.05.23
Хочу подякувати ревматологу Маслай О. В. та медсестрі, що також знаходиться у кабінеті. Дуже чуйні та уважні! Прийом пройшов чудово, прихожу вже не вперше, залишаються лише позитивні враження
25.04.23
Доброго дня.Я дуже розчарована та незадоволена обслуговуванням пацієнтів.Моя дочка 19 років,приїхала з Шацького району,а це 200 км.,маючи направлення,але не знаючи,що потрібно записуватися на електронну чергу і,їй відмовили у прийомі.Людей на прийом .. Читати далі »
20.02.23
ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРУ ПОДЯКУ КАЧМАР ВОЛОДИМИРУ МАР'ЯНОВИЧУ І ЙОГО ПЕРСОНАЛУ ЗА ЛІКУВАННЯ НАШОГО БРАТА-КОСТЮКА ПЕТРА ВАСИЛЬОВИЧА,ЯКОГО ВІН ВЗЯВСЯ ЛІКУВАТИ НЕЗВАЖАЮЧИ НА ДІАГНОЗИ,ЯКІ ВИЯВИЛИ В БРАТА І СПРИЯВ ЙОГО ПОДАЛЬШОМУ ЛІКУВАННЮ В ОДНОМУ З ЗАКЛАДІ.. Читати далі »
11.02.23
10.02.23 звернулися у відділення екстреної медичної допомоги Волинської обласної лікарні в м.Луцьк, вул. Президента Грушевського 21 з братом, у якого відкрита рвана рана руки внаслідок механічного пошкодження сокирою. При зверненні до медичного персо.. Читати далі »
02.10.22
Хочу поділитися історією, щоб застерегти інших! Ніколи не думала, що у Волинській обласній клінічній лікарні є такі працівники. Завідувач відділення торакальної хірургії Качмар Володимир Мар'янович це не лікар, а просто бездушна людина, вбивця.... Читати далі »
02.02.22
Була в лікаря хірурга Герук Микола Григорович!!!!!!Прийняти не захотів,бо щось там десь не проплатила,пояснила,що проплачу після прийому ним мене!!!!Почав огризатись,вів себе не ввічливо !!!!!!Йому всеодно на пацієнтів ,не добросовісно ставиться до с.. Читати далі »
29.01.22
Гарна лікарня , чуйні медсестри , і гарні лікарі лор відділення , особлива подяка Щуруку Олександру Зіновійовичу.
22.01.22
Щиро дякую професору Ульяновій Надії Анатоліївні та лікарю Гуцалюк Катерині Миколаївні і персоналу офтальмологічного відділення за професіоналізм, чуйність та вдало проведену операцію і реабілітацію. Нехай Вам допомагає Господь у вашій нелегкій спра.. Читати далі »
08.01.22
Щира подяка зав. урологічному відділенню Онищуку Андрію Петровичу за людяність і професіоналізм.
31.12.21
Хочеться подякувати завідувачу торокального відділення, хірургу Качмар Володимиру Маряновичу, за проведенну складну операцію, на легені моєї сестри Ковалюк Наталії. Хірург - людина мужня і відповідальна, швидко оперує інформацією і миттєво приймає з.. Читати далі »
19.12.21
Хочу подякввати лікарям офтальмологічного відділення Ульяновій Надії Анатолівній та Назарчук Руслані Григорівній за проведену операцію.Вони професіонали своєї справи.Дякую!
09.11.21
Щира подяка начальнику медичної частини Обласної лікарні лапароскопічного відділення Миколі Галею та лікуючому лікарю Роману Критюку , Олегу Гнатюку ,кардіологу Ірині Лошак та усьому медичному персоналу. За професіоналізм , чуйність , увагу , операти.. Читати далі »
08.11.21
Зробили мамі операцію. Дякуємо за професіоналізм лікарям Філю Адріану Юрієвичу, Шендерюку Юрію Валентинович, медичним працівникам ортопедичного відділення. Ваша відданість роботі повертає до такого звичного і вкрай необхідного повноцінного життя. Дяк.. Читати далі »
11.10.21
Висловлюю велику вдячність лікарю відділення офтальмології Назарчук Руслані Григорівні, за високий професіоналізм, доброту та чуйність! Дякую за вдало проведену операцію на глаукому! Завдяки вдало проведеній операції, коректно підібраному лікуванню .. Читати далі »
17.09.21
Дурдом!Ставлення до пацієнтів жахливе!! Кров з вени брати не вміють!!!? Ось таку красу мені зробила ваша медсестра 17.09 Професіоналізм на НУЛІ. І дякую за «Гарне ставлення» ?
08.09.21
Не дай Боже попасти до Струка. Видалив замість 8ки зуба, здорового зуба 7ку. Навіть вибачення не попросив.
18.08.21
Доброго дня!Щиро дякую колективу ВОЛ ортопедично-травматичному відділенні за Ваш високий професіоналізм та добрі серця,що поставили мене на ноги (після ендопротезування).Ваша допомога безцінна.Особлива вдячність Філю Адріана Юрійовичу.Ви майстер своє.. Читати далі »
03.08.21
Невологія топ! Як вдома. Дякую.
20.07.21
Назарчук Руслана Григорівна лікар-офтальмолог обласний офтальмологічний центр КП «Волинська обласна клінічна лікарня» - це не лікар а неадекватна попрошайка, при розмові грубить, нічого пояснити не може, дивиться тільки в карман а роботи.. Читати далі »
07.07.21
Висловлюю велику вдячність лікарю відділення нейрохірургії Фецяк Сергію Васильовича, за високий професіоналізм, чуйне відношення до пацієнта. Рекомендую звертатись якщо в когось є потреба.
09.06.21
Хочу висловити слова безмежної вдячності завідувачу відділення нейрохірургії ВОКЛ Бобрику І.С. за високий професіоналізм та вдало проведені дві операції на головному мозку моїй сестрі. Бобрик І.С. завжди доброзичливий, уважний, відповідальний. Лікар .. Читати далі »
10.04.21
Виражаємо велику вдячність лікарю Герус Ю.М. та медичному персоналу Луцькій областній лікарні за їхній професіоналізм, людське ставлення, увагу та привітність, велике серце й майстерність. Це чудовий лікар,якій любить свою справу і пацієнтів, якому н.. Читати далі »
17.02.21
Хочу сердечно подякувати лікарям Волинської обласної лікарні, офтальмологічне відділення, професору Ульяновій Надії Анатоліївні, а також Гуцалюк Катерині Миколаївні, які своїм професіоналізмом і знаннями змогли створити диво. Ви подарували мені новий.. Читати далі »
15.02.21
Висловлюю велику вдячність лікарям Волинської обласної клінічної лікарні Надії Анатоліївні Ульяновій та Катерині Миколаївні Гуцалюк за операцію мого тата Целюха Степана. Про обласний офтальмологічний центр чув багато позитивних відгуків, тому й виріш.. Читати далі »
29.03.19
Працівники комісії МСЕК працюють як у військоматі,зірка це їм дуже багато тому,що оглядають пацієнта за кілька секунд і до всього того ще і не ввічливі і не кваліфіковані..........
27.02.19
Тільки глупий повірить що в Україні є безкоштовна медицина...?)) немає грошей, "одразу здоровий"... дуже дивна ситуація коли немає можливості купити страховий поліс, який покриває стаціонарне лікування! А на ремонт гроші витрачають. Правда.. Читати далі »
12.02.19
Бардак, вічна черга, мені тільки спитати-коронна фраза
02.11.18
Багато є плюсів у цій лікарні, але мінусів теж не мало. Все залежить від особистості лікаря, як і скрізь є таланти і є бездарі...
06.09.18
6-ий поверх нейрохірургії це просто жах.! Лікарі давали клятву,а самі не то що пацієнтів не хочуть оглядати,а вони навіть знімки,які пацієнт,що перебуває у них у стаціонарі сам робить і просить,щоб глянули,не хочуть дивитися! Кажуть,щоб до приватного.. Читати далі »

© Луцьк24