Головна Увійти Про сайт

Волинська обласна клінічна лікарня, корпус №2 ★3.7


рейтинг: 3.7, відгуки: 9
volynska-oblasna-klinichna-likarnya-korpus-2
Адреса:вулиця Лісова, 1а, Боголюби
Телефон:+380 332 773 100
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
"Волинська обласна клінічна лікарня, корпус №2" - це медичний заклад у Боголюбах, який надає високоякісні послуги у сфері лікування та догляду за пацієнтами. Багатьох людей вразило професіоналізм і турбота медпрацівників цієї лікарні, особливо позитивні відгуки є щодо лікаря Олександра Григоровича Зінчука. Він вилікував пацієнта від раку прямої кишки і провів операцію, що дозволила зберегти його як нормальну людину, незважаючи на важкість захворювання. Також відмічається, що в цій лікарні уважно ставляться до кожного пацієнта і створюють теплу атмосферу. Декілька хворих на ковід підкреслюють, що отримали надзвичайно добру та людяну допомогу в цьому закладі. Однак, є й критичні відгуки, де зазначається недбале ставлення до старших хворих на ковід та проблеми зі станом палат та умовами перебування. Незважаючи на це, загальна думка про "Волинську обласну клінічну лікарню, корпус №2" є позитивною, зазначаючи доброту, професіоналізм та турботу персоналу.

Мій відгук

code

13.12.23
Гість
Реанімація 6 поверх, просто жах, чистоти нуль, накурено в коридорі, медперсонал даже води хворій не подасть, людей похилого віку списують відразу
12.08.23
Светлана
Коли з'ясувалося, що мій 82-річний тато має ракову пухлину прямої кишки, у проктології у Боголюбах його вилікували від раку!! Це така допомога, яку неможливо передати жодними словами. Тут не лише жалісливі, віруючі люди, а й незвичайні професіо.. Читати далі »
12.02.22
Таня
Все як завжди на найвищому рівні.Персонал привітний і люб'язний.
26.06.21
Open
Подяка від бабусі Галини, яка кілька тижнів тому лікувала у Вас ковід. Казала, що в житті такої доброти і людяності не зустрічала. І найважливіше, що є професіоналізм, адже людина від вас повернулося здоровою і ЖИВОЮ! Щиро дякує Вам за вашу важку і в.. Читати далі »
23.05.21
Olia
Хочу висловити величезну подяку всім працівникам Волинської обласної клінічної лікарні. Перебуваючи у вашому закладі, я побачила лише доброту, турботу, любов до пацієнтів. Дякую долі за те, що я потрапила саме сюди, в надійні руки співробітників ціє.. Читати далі »
07.04.21
Наталя
Лікарня вбивця. Халатне відношення медпрацівників до старших хворих на ковід. Перед Богом будете відповідати як ви лікуєте . Таке враження що вам на руку чим більше помре то ви довше доплат ковідних будете отримувати .
22.06.20
Zevs
Ззовні нормально виглядає.
16.02.20
Катерина
ЛІкар гінекологічного відділення знає свою справу!Медчиннийперсонал дуже привітний , все розкажуть як потрібно,знають свою роботу .Ну а ремонт на фоні всіх проблем з якими ми туди потрапляємо:просто маленька дрібниця...Головне чисто і охайно.Я задов.. Читати далі »
18.03.18
allaro
Лежала в лікарні в гінекологічному відділенні : ремонт не роблений давно ( на підлозі паркет, я в лікарнях давно такого вже не бачила). В мене була vip палата, яка коштувала мені 600грн. ( двох кімнатна: одна кімната для прийому гостей - в ній 2 дива.. Читати далі »

© Луцьк24