Головна Увійти Про сайт

Волинська приватна автошкола ★4.9


рейтинг: 4.9, відгуки: 14
volynska-pryvatna-avtoshkola
Адреса:Луцьк, Житловий Комплекс "Яровиця", вул. Івана Франка, 61
Телефон:+380 99 074 4254
Години:понеділок: 10:00–18:00 вівторок: 10:00–18:00 середа: 10:00–18:00 четвер: 10:00–18:00 пʼятниця: 10:00–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
"Волинська приватна автошкола" є надійним партнером у процесі навчання водінню. За відгуками клієнтів, автошкола забезпечує якісне навчання як у теоретичній, так і у практичній частині. Зокрема, викладачі докладають максимум зусиль, щоб передати учням необхідні знання та навички.

Клієнти відзначають гнучкий графік занять, що враховує зайнятість студентів та робочий графік. Особливо це стає важливим завдяки можливості дистанційного навчання, що дозволяє учням наздоганяти випущені уроки та лекції.

Автошкола також відрізняється професіоналізмом викладачів, які завжди готові допомогти та відповісти на всі запитання. Саме завдяки їх терплячості та відповідальності, учні здобувають впевненість за кермом та вміння керувати автомобілем в різних ситуаціях на дорозі.

Крім того, "Волинська приватна автошкола" пропонує доступ до онлайн-навчання, що дозволяє комбінувати навчання з домашньою роботою. Це стає особливо зручним під час підготовки до іспитів.

Клієн.. Читати далі »

Мій відгук

code

08.04.24
Natalia
Хочу подякувати за знання та досвід, який отримала на теориточному та практичному курсі навчання у Волинській приватній автошколі. Усе доступно, зручно та зрозуміло. Особлива подяка інструктору Олександру за переданий практичний досвід водіння та під.. Читати далі »
03.04.24
Яна
Навчалась в цій автошколі, здала теорію з 1го разу. Завдяки змішаній формі навчання, сподобалось дистанційне онлайн навчання більше, а офлайн навчання трошки менше, не встигала відразу розуміти, тому онлайн мені підійшло більше бо є функція паузи і ч.. Читати далі »
03.04.24
Марія
Мені порадили цю школу, і я також раджу іншим. Гнучкий графік занять, є також можливість теорію вчити онлайн. Особлива подяка моєму інструктору Олександру за його терпіння, професіоналізм, розумні поради стосовно водіння. Він завжди залишався спокійн.. Читати далі »
15.03.24
Женя
Рекомендую дану Волинську приватну автошколу, та хочу поділитися своїм досвідом. Я дуже задоволена процесом навчання та підходом інструктора. Теорію та практику викладають справжні професіонали. Усе доступно та легко. Особливо мені сподобалася інд.. Читати далі »
18.02.24
Галина
Класна автошкола, особливо вчителі, професійні, приємні, завжди в гарному настрої та пояснюють дуже добре. Дякую Олександру за гарну теорію, яка давалася легко, та Сергію інструктору за терпіння та підтримку. Рекомендую 👍
02.12.23
Христина
Автошкола супер, інструктор Олександр добре викладав теорію, все добре пояснював, кожні поняття були пропрацьовані до дрібниць. Також хочу відмітити і практичне навчання, все на найвищому рівні, добре все пояснювали, уроки з практики проходили дуже с.. Читати далі »
07.11.23
Марія
Найкраща Автошкола в місті Луцьк! Олександр чудово навчав теорії, склала іспит з першого разу і лише з однією помилкою ! Інструктор Олег навчив їздити, все було супер, розказав навіть найменші деталі, відкрив деякі секрети водіння з якими легше керув.. Читати далі »
01.10.23
Sofia
Шановні майбутні водії!!Прийшлось навчатись в чудового ,терплячого,професійного інструктора Олександра(citroen). Сьогодні переконалась,що можна здати практичний іспит з першого разу!! Рекомендую!!!!
29.07.23
Oksana
Навчалась у інструктора пана Олександра, успішно склала і теорію, і практику. Однозначно рекомендую! Також рекомендую інструктора пана Сергія!
22.04.23
Kate
Навчалась у автошколі з інструктором Сергієм у Луцьку на коробці автомат. Сергій допоміг мені освоїти водіння в місті та складні паркування. Завдяки йому тепер катаюсь по місту на автоматичній коробці передач. Сергій - професійний, терплячий та відпо.. Читати далі »
03.02.22
Василь
Дуже задоволений якістю навчання та викладачами в автошколі, як практичних так і теоретичних занять. Фактором переваги автошколи є можливість дистанційного навчання, мене стало воно в нагоді, оскільки через робочий графік доводилось пропускати лекції.. Читати далі »
30.11.21
Ольга
Дуже хороша автошкола, всім рекомендую!!! Всі заняття та навчальна їзда відбувалися з великим розуміння до графіку та зайнятості учнів! Головне бажання вчитись самого учня, а викладачі завжди з радістю відповідали на запитання та все роз’яснюва.. Читати далі »
03.02.21
Iryna
Дуже задоволена навчанню у школі в Старій Вижівці. Віктор Степанович детально і чітко пояснює теорію, відповідає на всі питання з посиланнями на Правила дорожнього руху. Після курсу водіння з Миколою Стерановичем впевнено відчуваю себе на дорозі. Всі.. Читати далі »
30.10.20
Таня
Нещодавно отримала посвідчення водія. Навчалась в смт Стара Вижівка. Враження від навчання тільки позитивні. Викладачі є професіоналами своєї справи. Віктор Степанович викладав теоретичний курс чітко, логічно, доступно і з гумором. Заняття були весел.. Читати далі »

© Луцьк24