Головна Увійти Про сайт

Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання ★2.7


рейтинг: 2.7, відгуки: 13
volynske-oblasne-dytyache-terytorialne-medychne-obyednannya
Адреса:Луцьк, просп. Відродження, 30
Телефон:+380 3322 56171
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
"Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання" - це медичний заклад, який надає послуги дітям. За відгуками клієнтів, це місце відмінною роботою персоналу. Пацієнти зазначають, що персонал є привітним та кваліфікованим, завжди готовим надати допомогу. Багато хто задоволений зрозумілими поясненнями лікарів та їх здатністю заспокоїти батьків. Окрім того, пацієнти вказують на стерильність приміщень, що є важливим фактором для забезпечення безпеки та гігієни. Проте, є й деякі негативні відгуки, зокрема, про проблеми з отриманням контакту по телефону та виникнення певних незручностей при оформленні документації. Також, деякі пацієнти зазначають, що потребують більш спокійних та врівноважених медсестер. Загалом, "Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання" - це важливий заклад, який потребує постійної уваги та підтримки для подальшого розвитку та забезпечення належної медичної допомоги дітям.

Мій відгук

code

07.11.23
ОЛЕНА БАЧИНСЬКА
Це просто треш. Води немає, опалення немає, в палатах холодно. В туалет зайти неможливо, так як відсутня вода, відповідно унітази змивати нічим, в душі вода лише холодна і то не завжди є. Ремонтні роботи зранку, до вечора включені перфоратори. Головн.. Читати далі »
04.08.23
Ольга Кирилюк
Телефонувала в Консультативну поліклініку. Взагалі добавили мій номер в чс. Неможливо дозвонитися!!!!!
28.05.23
Лія Кравчук
Можна номер телефону поновити, на актуальний?
03.02.22
Дмитро Мельничук
Мій синуля народився саме тут. Чудове місце і прекрасний персонал
02.04.21
Миша Ратик
Чому немає жодного активного номера для зв'язку??????
23.03.21
Анна Миронюк
Все стерильно, привітний та кваліфікованй персонал.
24.01.21
Roma Ua
Ситуація наступна: сімейний лікар видав електронне направлення 6 місячній дитині на УЗД серця , в районній лікарні в реєстратурі сказали що не роблять таким малим,направили в обласну . Приїхавши в обласну реєстратура сказала що по таких направленнях .. Читати далі »
02.07.20
Олеся
Приємно вражена роботою молодого травматолога (швидше за все інтерна). Допоміг племіннику, все дуже зрозуміло пояснив та заспокоїв батьків. Побільше б таких лікарів
03.11.19
Андрей Мартинюк
Лікарняний виписували цілий день, старша медсестра Олена Сергіївна засиділась на своїй посаді. Можливо є більш спокійні, п.врівноважені кандедатури...
09.04.19
Spin sp
Це потрібний заклад. Хочеться побажати, щоб рівень послуг медичного закладу зростав і щоб кожна дитина отримувала належну допомогу при необхідності. Звісно, такий заклад потребує постійної уваги та підтримки зі сторони місцевої влади чи самоврядуванн.. Читати далі »
19.10.18
Oksana Shevchok
Незважаючи на божевільний потік травмованих діток у травмпункт ( принаймі у той день), дуже швидко оглянули моє немовля, назначили рентген і оформили у приймальному відділенні. Тут працюють кваліфіковані лікарі з надзвичайною реакцією на важливі дета.. Читати далі »
01.10.18
Карпюк Ольга
Жахливе відношення до пацієнтів,як лікарів,так і молодшого медичного персоналу. Халмять,лікареві взагалі байдуже ,чи допоможе лікування чи ні!!!! Самі не знаю ,що лікують,бо необхідного приладу немає,а лікують вітамінами ((((
02.03.18
олеся Авровский
Ми звернулись з 8 місячною дитиною до ортопеда .Прізвище в нього Тарасюк чи Тарасенко .ВідправиВ на рентген ніг . Ми зробили і на це ми почули відповідь "ІНВАЛІДИ ТОЖЕ ХОДЯТЬ"а в нас була дисплазія кульшових суглобів .І ще ручка одна х.. Читати далі »

© Луцьк24