|
Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка ★4.2
рейтинг: 4.2, відгуки: 50
Адреса: | Луцьк, Театральний майдан, 1 | Телефон: | +380 332 725 303 | Години: | понеділок: 09:00–21:00 вівторок: 09:00–21:00 середа: 09:00–21:00 четвер: 09:00–21:00 пʼятниця: 09:00–21:00 субота: 09:00–21:00 неділя: 09:00–21:00 |
"Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка" є видатним культурним закладом регіону, який пропонує глядачам різноманіття цікавих вистав. Згідно з відгуками, гра акторів виступає на високому рівні майстерності, а їх зусилля і відданість вражають глядачів. Особливої хвали заслуговує хореографічний та музичний супровід вистав, які створюють незабутню атмосферу. Проте, деякі відгуки вказують на потребу в ремонті будівлі театру, оновленні декорацій і костюмів, а також поліпшенні технічного обладнання для кращої акустики. Зокрема, критикуються старі костюми та холод у залі. Однак, загалом, театр відзначається приємним відношенням до відвідувачів і доступними цінами на квитки. Вистави розраховані як на дорослих, так і на дітей, і надають можливість провести час з культурною насолодою. Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка є важливим культурним символом регіону, який потребує покращення і мод .. Читати далі »ернізації, але в той же час залишається цікавим місцем для отримання художніх вражень та відчуття духу української культури.
Гарний театр. Періодично ходжу на вистави. Актори, музиканти дуже професійні. Гордість бере за нашу культуру. А от сам глядацький зал бачив багато сезонів. Стільчики явно ще з того тисячоліття. Все би ок, якби не 4 СССРовських динаміки на сцені. Не аудіофіл, але у 2гому ряді вухам боляче від їхнього холостого шуму та гучності, а на 15му ледве акторів чутно. Завди захоплююсь нашими акторами.Дякую за неперевершену гру та різноманітний репертуар.
Дуже хотіла б побачити у вашому виконанні драму Лесі Українки "Бояриня" Для чого вам ті телефони на касах якщо довас неможливо додзвонитися жаж а необслуговування Вистава "Олеся" пройшла крізь душу...
Гра акторів була на високому рівні майстерності.
Але окреме враження заслуговує хореографічний та музичний супровід!!! Можна вже зробити ремонт, бо це не драмтеатр, а страхіття. Все старе та обдерте. Міська влада могла би щось змінити. Нічого не змінилося за часів незалежності , 7 січня в театрі було дуже холодно , люди були у верхньому одязі , буфет не працює , ніяких гарячих напоїв кави чи чаю , відвідувачі не можуть випити Гра акторів приємно вражає.Вони викладалися на повну. Але в них старі костюми. Викликає журбинку й те,що зал потребує ремонту. В театрі дуже холодно. Хотілося б від походу в театр отримати більш позитивних емоції.
Акторам ВЕЛИКЕ СПАСИБІ!!!!!! 11 років я виступала на цій сцені, і за всі ці роки я не бачу ніяких змін (в плані ремонту). На мою думку театр хороший та і вистави цікаві ,але ремонт особливо за кулісами не завадив би . Колектив чудовий. Відношення до відвідувачів прекрасне. Зал доволі зручний і в належному стані. В оформленні інтер'єру, на мій погляд, не вистачає сучасних інсталяцій.
Приїжджають на гастролі з інших театрів.
Мінус- неякісна акустика, гарний зву .. Читати далі »к лише в перших рядах.В репертуарі є багато чудових вистав. Сьогодні відвідала "Номер 13 або неймовірні пригоди в готелі класу LUX" - емоції лише позитивні: прекрасна вистава, чудова гра акторів. Загалом дуже приємний культурний відпочинок за доступною ціною. Мала нагоду сьогодні з внучкою відвідати театр. Вистава для діточок Коза дереза. Щиро дякуємо акторам за прекрасно проведений час. Актори супер,костюми просто бомбезні! Щиро дякуємо! Так тримати!!!???? Місце давно вже потребує сучасного ремонту будівлі(як зовні так і в середині), адже не загорами той час, коли цінуєш(не побоюсь цього висловлювання) - "ТАЛАНТище АКТОРІВ".
Рекомендує - Життя в кредит(Едіт Піаф) Ніколи не беріть квитки в ложу! Сидіти на звичайних стільцях, які ще Хрущова бачили, не дуже приємно! Вистава "Обережно, жінки" - легко,чудово, повчально. Рекомендую! Молодці. Спектаклі Ведмідь та Пропозиція за однойменними п’єсами Чехова - неймовірні.
Гра акторів - неперевершена! Найяскравіші емоці після карантину!!
ДЯКУЮ Вистави і для дорослих і для дітей цікаві. З мінусів- в залі трохи холодно Неймовірна атмосфера,чудові актори.Задоволення після перегляду вистави. Сьогодні вперше почув Джаз на сцені. Дякую Драмтеатру за такий прекрасний Новорічний подарунок!!! Гра акторів неймовірно чудова. Рекомендуємо подивитись мюзикл "Попелюшка"(в дітей залишаться неймовірні враження) Чудове місце...для відпочинку та гарної емоції!!! Луцькі актори дуже гарно грають, люблю приходити на вистави!!!?? Це найкраще місце відпочинку в м.Луцьк (особисто для мене)! Я обожнюю наш театр! Переносишся в інший світ) відпочинок і насолода для душі) Місце моєї роботи, коло моїх друзів, творчих і самобутніх, кожен з нас приносить радість для інших людей! Якщо обирати: вистава «в живу» чи запис, нехай навіть найпрекраснішої постановки геніального режисера — оберіть перше і не пошкодуєте. Театр треба смакувати, проживати разом з акторами. Хороший зал з хорошою акустикою.
Але не на балконі.
Звідти ліпше дивитися танці! )) Знайомлячись з відомими місцями обласного центру виявив цікаві особливості, що стосуються двох із них. А конкретно: перед Волинським обласним академічним музично-драматичним театром, який носить ім’я Тараса Шевченка, чомусь стоїть пам’ятн .. Читати далі »ик Лесі Українки, в той час, як перед Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки, стоїть пам’ятник Тарасу Шевченку…Регулярно відвідую даний заклад. Дуже подобається. Акторський склад, їх професіоналізм, все на найвищому рівні. В репертуарі вистави на будь який смак - комедії, драми, дитячі роботи. Часто проходять концерти як місцевих так і всеукраїнських зірок. П .. Читати далі »остійно відбуваються гастролі запрошених інших театральних труп. Також проходять вечори видатних Волинських діячів. В приміщенні завжди тепло. Є буфет та кафе. Можна перекусити. Партер та балкон дозволяють розмістити багато глядачів. Ціни відповідають рівню. Недорого. Так що самі теплі відгуки. Рекомендую.Це місце давно потребує ремонту, як внутрішнього так і зовнішнього (не дивлячись на те що його ніби ззовні привели в порядок) але все ж таки ми живемо рухаючись в перед. В середині приміщення досить жорстоко лишили відбитки часи СРСР, а саме: 1. Гард .. Читати далі »ероб- мабуть із-за нього варто сюди прийти і глобально вивчити історію театру.... (все старе, але відремонтоване....) 2. Сходи, підлога, стіни - це добре, зовнішній вигляд білий мармур і напевно від цього тут так холодно... 3. Зал- старі рипучі крісла, рипуча стара підлога, старі бордові штори які висять повсюди! Сцена бажає кращого.... Тут все настільки просякнуте історією минувшини.... Шкода що для культурного просвітництва нашого і майбутнього покоління з держбюджету виділяють мало коштів!Дякую усім акторам театру,за гроші,не втрачаєте майстерності і духу акторської гри. Браво! Центр Луцька, навпроти Цума . Тут завжди приїжджають різні українські знаменитості виступати досить часто Це мав би бути стиль модерн..
А не постапокаліпсис( шедевр савдєповский) Одні і ті ж вистави дитячі. Ніяких змін! Пора , пора оновлювати вистави.
А так заклад охайний Волинський обласний музично-драматичний театр створено 1939 року за Ухвалою Ради народних комісарів УРСР. Основою творчого складу стала трупа Волинського українського театру, що діяв попереднє десятиліття (1928—39 рр.) під керівництвом Миколи П .. Читати далі »евного, учня Миколи Садовського й Панаса Саксаганського. Першою постановкою театру стала прем'єрна вистава «Платон Кречет» О. Є. Корнійчука, продемонстрована 29 лютого 1940 року. У зв'язку з подіями Другої світової війни заклад 1941 року припинив свою роботу, яка поновилась з просуванням фронту на Схід. Згідно з урядовою постановою 1945 року до Луцька був переведений Миргородський пересувний театр ім. Т. Г. Шевченка, відтак колективи об'єдналися, творчий склад поповнився новими яскравими артистами — Г. Канішевський, М. Морозов, В. Чуприна, П. Вескляров, Ф. Балабуха, М. Клименко, Н. Фіалко, А. Юницький Головним режисером став заслужений артист Казахської РСР Б. Лур'є. На волинській же сцені зробив свої перші творчі кроки відомий український актор та режисер Володимир Грипич.
Теперішня споруда драмтеатру була спроектована у Києві в 1965 році архітектором Олександрою Криловою. У 1970 році почалося будівництво сучасної, функціональної будівлі, яку було урочисто відкрито у 1976 році.
У цей період і згодом, коли художнє керівництво театром очолив Е. Ольшевський (1973 рік) помітними подіями в житті театру стали постановки п'єс: «Лісова пісня» Лесі Українки, «За двома зайцями» і «Циганка Аза» М. П. Старицького, «Без вини винні» О. М. Островського, «Ревізор» М. В. Гоголя, «Живий труп» Л. М. Толстого, «Порт Артур» О. Степанова, «Марія Тюдор» В. Гюго, «Мірандоліна» К. Ґольдоні, «Украдене щастя» І. Я. Франка.
У 1980-х роках творчі традиції театру продовжили режисери В. Сурков, О. Сугак, А. Мельничук та М. Ілляшенко, який був художнім керівником закладу від 1986 року; до Волинського музично-драматичного театру також запрошувались відомі режисери-постановники з інших міст країни і молоді режисери. У цей період визначними постановками театру стали вистави: «Забути Герострата» Г. Горіна, «Дім Бернарди Альби» Ф. Г. Лорки, «Одержима», «Оргія» та «Бояриня» Лесі Українки, «Плаха» Ч. Т. Айтматова, «Лісістрата» Арістофана, «Гайдамаки» за Т. Г. Шевченком, «Зрізані троянди в замерзлому саду», «Чорна рада» П. О. Куліша. Від 1986 року театр очолює Б. С. Береза. 23 лютого 2006 року Волинському обласному музично-драматичному театру присвоєно почесне звання академічного, відтак повна назва закладу відтоді — Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка. У 2009 році Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка урочисто відзначив своє 70-ліття. Прем'єрами ювілейного 70-го театрального сезону (2009/2010 рр.) є: «Безталанна» Івана Карпенка-Карого, «Одкровення від Мазепи» Петра Ластівки за мотивами драми Олелька Островського та «Ретро» Олександра Галіна. Художній керівник Богдан Береза активно співпрацює з відомими українськими режисерами Ф. Стигуном та П. Ластівкою. Основою акторського складу театру є досвідчені майстри: народні артисти України Л. Приходько, О. Якимчук, А. Романюк, О. Осіїк, заслужені артисти України Л. Дяченко, Л. Зеленова, О. Пуц, Н. Федченко, А. Даценко; диригент оркестру М. Гнатюк; балетмейстери балетної трупи О. Яриш і В. Замлинний. Театр постійно дбає про якісне поповнення — значну частину трупи складає молодь, зокрема випускники Волинського училища культури і мистецтв. Підтриманий глядачем і фаховою критикою, Волинський театр гастролює не лише в усіх областях Західної України, а по всій країні та за кордоном. На відзнаку 75-ої річниці Голодомору в Україні виставу «Прости і помилуй» М. Кузьо було показано в 23-х обласних і районних центрах нашої держави. Періодично театр репрезентує українське театральне мистецтво у Польщі, з успіхом проходять його виступи в Києві та на українських і міжнародних фестивалях: «Прем'єри сезону» (Івано-Франківськ, 2005, 2008 р.р.), «Дні українського театру в Польщі» (Ольштин, 2003), «Біла Вежа» (Берестя, Білорусь, 2004), «Слов'янські театральні зустрічі» (Чернігів, 2005), «Сусіди»для культурної програми саме те! Чоловікі це те місце куди потрібно водити жінку і діток! Зручне місце для проведення концертів, шоу та театральних постановок. Є буфет та гардероб. Як недолік - туалеті не вистачає кабінок та відсутня каса (квитки можна купити в адміністратора) Раджу всім хоч час від часу ходити в театр міста Луцька. Вистави там дуже хороші. Зал досить великий, але прохолодно. Тому не раджу одягати щось з коротким рукавом. Як варіант візьміть з собою шаль. Різноманітний репертуар, постійно оновлюється. Ціна на квитки досить приємна. Поряд є парковка. Також діє камерна сцена, цікавий форм .. Читати далі »ат вистав.Думаю, що в моїй пам'яті надовго закарбується чудова гра акторів "Століття Якова'' . Дякую Вам щиро за емоції, глибокі роздуми та можливість ще раз задуматися про те, що ''не складно кохання знайти, набагато важче зуміти .. Читати далі » зберегти !"Волинський академічний театр імені Т.Г. Шевченка — обласний академічний український музично-драматичний театр у місті Луцьку, головна театральна сцена Волині.
Волинський обласний музично-драматичний театр створено 1939 року за Ухвалою Ради наро .. Читати далі »дних комісарів УРСР.
Якщо розглядати театр збоку і з висоти, або здалеку, одразу кидається в очі нагромадження кубів у планувальній структурі будівлі. Але це не просте нагромадження, а впорядковане. Пірамідальне наростання об'ємів перегукується із архітектурою бруталізму, якому властиве нагромадження масивних конструкцій. «Демонстрацією віри», що ці об'єми можуть повноцінно існувати, можна вважати наявність бічних кубів театру, які підтримуються тонкими сплюснутими ніжками. В той же час, архітектура театру стримана, зрозуміла. Нагромадження кубів не створює ефект надмірності. Той факт, що в одній будівлі поєднано стільки ідей, відносить її стилістику до так званої інтернаціональної, яка відкидала індивідуальні традиції і синтезувала прості, лаконічні і зрозумілі геометричні фігури. Але це жодним чином не було повернення до довоєнного конструктивізму, який в Луцьку мав дещо інші риси, хоча також зрозумілі і раціональні.
Повторення аналогічних форм (куби, опори, вікна, лінії) створює особливу ритмософію споруди. Естетика цього ритму приваблює. Якщо скинути з себе нашарування відрази до театру як чогось радянського, ним можна довго милуватися. Найбільше вражає висунутий наперед паралелепіпед, який зовні нависає над головним входом, а всередині містить великий світлий простір фойє, з якого відкривається чудовий вигляд на проспект і собор. Будучи стриманим і лаконічним, театр у той же час доречно декорований. Наприклад, бічні маленькі вікна, з'єднані лініями у шаховому порядку — хороший, і цікавий композиційний ритм. Гвинтові відкриті сходи біля службового входу в театр — особливий смаколик, який відображає самобутність цієї будівлі, її оригінальність і загадковість.Волинський академічний театр імені Т.Г. Шевченка — обласний академічний український музично-драматичний театр у місті Луцьку, головна театральна сцена Волині.
Волинський обласний музично-драматичний театр створено 1939 року за Ухвалою Ради наро .. Читати далі »дних комісарів УРСР.
Якщо розглядати театр збоку і з висоти, або здалеку, одразу кидається в очі нагромадження кубів у планувальній структурі будівлі. Але це не просте нагромадження, а впорядковане. Пірамідальне наростання об'ємів перегукується із архітектурою бруталізму, якому властиве нагромадження масивних конструкцій. «Демонстрацією віри», що ці об'єми можуть повноцінно існувати, можна вважати наявність бічних кубів театру, які підтримуються тонкими сплюснутими ніжками. В той же час, архітектура театру стримана, зрозуміла. Нагромадження кубів не створює ефект надмірності. Той факт, що в одній будівлі поєднано стільки ідей, відносить її стилістику до так званої інтернаціональної, яка відкидала індивідуальні традиції і синтезувала прості, лаконічні і зрозумілі геометричні фігури. Але це жодним чином не було повернення до довоєнного конструктивізму, який в Луцьку мав дещо інші риси, хоча також зрозумілі і раціональні.
Повторення аналогічних форм (куби, опори, вікна, лінії) створює особливу ритмософію споруди. Естетика цього ритму приваблює. Якщо скинути з себе нашарування відрази до театру як чогось радянського, ним можна довго милуватися. Найбільше вражає висунутий наперед паралелепіпед, який зовні нависає над головним входом, а всередині містить великий світлий простір фойє, з якого відкривається чудовий вигляд на проспект і собор. Будучи стриманим і лаконічним, театр у той же час доречно декорований. Наприклад, бічні маленькі вікна, з'єднані лініями у шаховому порядку — хороший, і цікавий композиційний ритм. Гвинтові відкриті сходи біля службового входу в театр — особливий смаколик, який відображає самобутність цієї будівлі, її оригінальність і загадковість.В перший раз прийшли сюди з донькою на новорічну ялинку та виставу і були просто приємно вражені! До цього ми були на кількох новорічних святах і всюди було нудно, рівень самодіяльності якоїсь. Тут ми побачили справжню виставу зі справжніми професійн .. Читати далі »ими акторами які душу вкладають у роль та дійсно створюють цікаві і яскраві образи.
Єдино над чим потрібно працювати керівництву театра - 40 гривень за квиток це просто за дарма.... сміливо правте рази у 2 більше.Весела та цікава вистава - і зігріваючий сміх та гарний настрій у засніжене і мінусове 20 березня (-4 С) - гарантовані! В театрі втрачається відчуття буденності та звичайності нашого життя. Добре, що він у нас є :) З радістю, завітаємо ще! Ходимо з задоволенням з сім'єю і друзями в наш театр. Душевні вистави , відмінна гра акторів. Всім раджу. Приємне місце як для компанії друзів, так і для сім'ї. Вистави, концерти, конкурси краси... Перегляд фільмів у кінотеатрах - це добре, але іноді хочеться відчути й гру акторів наживо. Волинський драмтеатр - одна з перлинок Луцька. Олександр Якимчук мені дуже подобатися те що ви робите на сцені я вже 5 років наслождаться вашою творчістю і дуже хотіла б мати з вами какуюто зв'язок контакт твітер або фейсбук ви напевно не пам'ятаєте але одного разу тільки я сказала вам .. Читати далі »про це я подарувала вам тортик при зустрічі який спекла сама я віддала вам його за лаштунками ії в цьому допомогла мені дівчина з вашого театру на жаль я не пам'ятаю її ім'я.Один з кращих театр1в в Україн1. Гарна гра актор1в. Це як1сний культурний продукт, який може соб1 дозволити кожен житель. П1сля в1дв1дування залишаються лише позитивн1 емоц1ї. Мені здаеться, що дуже мало вистав для діток. Особисто в мене доцік любить ходити на вистави, але нажаль в нас в Луцьку їх дуже мало. Я надіюся, що в майбутньому щось зміниться. Мені б цього дуже хотілося. Зараз у нашому театрі підібрався такий склад акторів, що кожна постановка просто геніальна!!!! Люди знову почали ходити в театри, і це дуже приємно. Невелика ціна на квитки (не те, що на концерти заїжджої російської попси) і море задоволення )) А на .. Читати далі »Гамлета я ходила двічі- настільки зачарована виконавцем головної ролі і його самовіддачею на сцені. Респект вам величезний!Чудовий театр, я вже багато років його відвідую. Талановитий колектив акторів, що постійно радують глядачів новинками театрального мистецтва. Раніше я вистав не любила, напевно це з віком приходить:) Але ось вже 3 роки як хочу сюди і дуже задоволена.Актори в нас на самому високому рівні, разом з ними і сміюсь і плачу.Просто в захопленні від їхньої майстерності.Раджу лучанам частіше відвіду .. Читати далі »вати це місце.:)
|