Головна Увійти Про сайт
★ 3.3

Volyn Institute for Economics & Management


рейтинг: 3.3, відгуків: 13
Volyn Institute for Economics & Management
Адреса:Луцьк, вул. Електроапаратна, 3
Телефон:+380 332 789 832
Матеріально-технічна база: власне приміщення, 26 навчальних аудиторій, 4 комп’ютерні класи, бібліотека тощо.

Інститут засновано в 1994 році.

Волинський інститут економіки та менеджменту - це сучасний вищий навчальний заклад, який є провідним ВНЗ Волині економічного профілю.

За успіхи, досягнуті у підготовці спеціалістів, Асоціація навчальних закладів України недержавної форми власності нагородила ВІЕМ дипломом переможця та "Факелом знань" всеукраїнського огляду вищих навчальних закладів у номінації "Краща підготовка фахівців з менеджменту’ (2001 р.). 2001 рoку ВІЕМ взяв учаcть у рeйтингу вищиx заклaдів оcвіти Укpаїни ’Сoфія Київcька’ і отpимав диплoм ’Зa вагoмий внеcок у розвитoк вищиx навчальниx заклaдів Укpаїни’.

Мій відгук

code

11.07.14
коли приймають документи???? які числа?
15.09.13
Яка вартість навчання за рік у ВІЄМ
01.02.13
23 лютого об 11.00 годині відбудеться День відкритих дверей. Усі деталі за телефоном приймальної комісії
01.02.13
До уваги усіх вступників! Проект "Крок назустріч!", який передбачає безплатне навчання усіх, хто вступить на І курс денної форми навчання, діятиме і в цьому 2013 році!!! Використайте шанс здобути якісну вищу освіту безкоштовно. А для тих, .. Читати далі »
13.07.12
Скажіть будь ласка до якого терміну приймаються документи? Чи можна вступити на якусь спеціальність,отримавши диплом бакалавра з фінансів і кредиту зі знанням іноземної мови?
21.06.12
До уваги всіх, хто вступає цього року до ВНЗ! Волинський інститут економіки та менеджменту в межах міжнародного соціального проекту "Крок назустріч!" оголошує про безкоштовне навчання на денній формі навчання. Про всі деталі та умови навча.. Читати далі »
14.06.12
Коля, а Ви взагалі, з якого ВУЗу? Якби Ви дійсно вчились у ВІЕМі, то ніколи б таких речей не написали!
13.10.11
Цього року отримала диплом спеціаліста. Вчилася на прекладача.Говорити про корумпованість цього закладу не варто,адже всі ми знаємо як здаються екзамени,як свою працю оцінюють викладачі.Чесно кажучи,за всі роки навчання ми здавалися хіба що на мячі .. Читати далі »
13.10.11
Це корумпований "ВУЗ" - не заплатив за дипломну - більше ніж на 3 і не надійся! А іноді взагалі в примусовому порядку приходиться платити!
13.10.11
Навчання у нас платне. Але стільки передбачено знижок, що та плата стає чисто символічною. Іногородній - знижка, займаєшся наукою - знижка, вчаться брати сестри - знижка, і багато на що ще....... Тільки не лінуйся і можна зменшити оплату. Шкода, що п.. Читати далі »
13.10.11
Недавно закінчив інститут і отримав диплом спеціаліста. Працюю. Вже зараз не на тій роботі на яку колись мене в інституті влаштували, але теж класній. Запропонували вчитись в магістратурі. Навчання супер. Стільки нового для себе отримую, а скільки на.. Читати далі »
13.10.11
Вивчилась в інституті і маю диплом спеціаліста. Взагалі не шкодую що поступила в приватний інститут. Від багатьох знайомих чула що в державних беруть "на лапу", а тут таке не допустимо і навіть натяку на це нема. Рівень викладання просто на.. Читати далі »
13.10.11
Хороший ВУЗ, зараз на першому курсі перекладу, факультет просто бомба. Порівняно з іншими вузами знання тут дають афігенні, просто не треба лінуватись...;) та і ціна якщо зрівняти з іншими ВУЗами цього факультету низька!

© Луцьк24