Головна Увійти Про сайт
★ 3.0

Волинський інститут МАУП імені В`ячеслава Липинського


рейтинг: 3, відгуків: 2
Волинський інститут МАУП імені В`ячеслава Липинського
Адреса:Луцьк, вул. Коперника, 8
Телефон:+380 96 054 5244
Волинський інститут імені В’ячеслава Липинського Міжрегіональної Академії управління персоналом – це вищий навчальний заклад, який дає можливість здобути вищу освіту та отримати другу вищу освіту за такими спеціальностями: менеджмент організацій (менеджмент туризму та готельного бізнесу), маркетинг, управління персоналом і економіка праці, фінанси, банківська справа, облік і аудит, правознавство.

Навчаючись у Волинському інституті імені В’ячеслава Липинського Міжрегіональної Академії управління персоналом, можна здобути кваліфікацію економіста, менеджера, маркетолога, бухгалтера-аналітика, юриста, спеціаліста банківської справи та фінансів. Існують різні форми навчання – денна, заочна та дистанційна.

Навчання здійснюється за ефективними сучасними методиками, використовуються різноманітні форми навчання. Забезпечення літературою входить у вартість навчання. Створення багаторівневої системи освіти дає можливість продовжити навчання з будь-якою базовою освітою.

Мій відгук

code

01.08.20
Поняття не маю як зараз, але я не довіряю приватним інститутам. Хоча там і вчилися мої багато знайомих, толку особливого немає.
24.01.17
Добрий вечір!а які у Вас умови вступу на магістратуру на заочну форму навчання?

© Луцьк24