Головна Увійти Про сайт

Волинський обласний госпіталь для інвалідів війни ★4.3


рейтинг: 4.3, відгуки: 8
volynskyy-oblasnyy-gospital-dlya-invalidiv-viyny
Адреса:Луцьк, вул. Стефаника, 3А
Телефон:+380 332 721 443
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Волинський обласний госпіталь для інвалідів війни - це заклад, де слугує найкращим критерієм оцінки відчуття тепла і затишку, які залишаються після перебування у ньому. Незважаючи на поверхневість більшості лікарів і застаріле устаткування, рівень залученості та емпатії персоналу є просто неймовірним. Саме вони створюють відчуття неймовірного затишку і турботи. У госпіталі працюють дуже професійні лікарі, які заслуговують на рекомендації. Зазначається, що можливості госпіталю великі, але держава не фінансує його належним чином. Проте, за правильного використання фінансування, заклад може стати супергоспіталем. Тут є можливість проходити реабілітацію на першому поверсі, де доступні різні процедури, такі як ванни, магнітотерапія, фітококтейлі, спорт і масаж. Єдиний недолік, на який звертають увагу, це застаріле обладнання та потреба в капітальному ремонті приміщень.

Мій відгук

code

01.08.23
Volodymyr LUCEORIAN
Найкращим критерієм оцінки слугує відчуття, що залишились після перебування у закладі і тут вони максимально теплі. Попри поверхневість більшости лікарів і явну застарілість устаткування, рівень залученості та емпатії персоналу просто неймовірний. Са.. Читати далі »
03.08.21
ОЛЬГА СИВА
Дуже професійні лікарі, рекомендую.
18.04.21
Auset Ra
Непоганий госпіталь, шкода що держава не фінансує його як раніше. При правильному викладанні грошей можна зробити супергоспіталь! Гарний привітний персонал (звичайно є і виключення). Є можливість проходити реабілітацію на 1 поверсі. І ванни і магніт .. Читати далі »
23.01.21
Valik Rusnak
Доброго дня мені подобайця знаходитися у Госпітальі номер 3.
08.06.20
Валерій Фізік
Лежав не один рік ,нармально
26.11.19
Viktor Bodun
Неправільно називається. Лікувальний профілакторій пенсіонерів Волинської області...
07.07.18
Галя Сільніченко
хто пише гидоту - той там ніколи не лікувався! Установа супер!
05.03.17
andriy khay
морально таа техніно застаріле обладнання та відсутність капітального ремонту приміщень. скурботне видовище.

© Луцьк24