Головна Увійти Про сайт

Вулик ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 5
vulyk
Адреса:вул. Градний узвіз 5, вул. Кравчука, 17, Luts'k
Телефон:+380 99 328 1390
Години:понеділок: Зачинено вівторок: Зачинено середа: Зачинено четвер: Зачинено пʼятниця: Зачинено субота: 09:00–20:00 неділя: 09:00–20:00
Студія "Вулик" - це неймовірно пізнавальне та круте місце, яке здатне захопити кожну дитину. Тут панує творча атмосфера, і дитячий навчальний процес не обмежується лише роботою з малюнками і кольорами.

У "Вулику" забезпечений індивідуальний підхід до кожної дитини, що сприяє не лише їх творчому розвитку, але і покращує комунікативні навички. Тут навчають розповідати цікаві казки, дізнаватися цікаві факти про тварин та інші теми, що стосуються уроків.

У студії проводяться заняття з різних технік, від ліплення до пісочної анімації, що допомагає дітям розвивати кольорові сприйняття та розмаїття творчих навичок. Відвідувачі можуть спробувати пробний урок безкоштовно, щоб переконатися, що студія підійде саме їм.

Багато хто, як і я, знайшли в "Вулику" відмінне місце для навчання малюванню. Через 4,5 роки навчання, я вивчила основи малювання, отримала високі результати і навіть почала малювати на замовлення. Атмосфера у студії надихає на позитивні емоції та стимулює.. Читати далі »

Мій відгук

code

09.10.23
Дуже пізнавально, круто та неймовірно!!!!
31.08.21
Дуже сподобалась творча атмосфера. Дитина у захваті. Дякуємо, що Ви є!
02.04.21
Про це місце можу сказати, що студія з душою! Насправді! До діток індивідуальний підхід, розповідають казки (для малюків), цікаві факти про щось/когось (тварини, явища, що стосується теми уроку) тобто і навчальний процес діток відбувається, не лише т.. Читати далі »
02.04.21
Студія "Вулик" - найкраща!!! Я навчаюся тут уже 4,5 роки. Змогла гарно розібратися в основах малювання, поступила з високим результатом, вже малюю на замовлення. Хто хоче навчитись малювати по-справжньому, йдіть туди навчатися - не пожалкує.. Читати далі »
02.04.21
Дуже затишна та світла атмосфера😃

© Луцьк24