Головна Увійти Про сайт

Євро таксі Ера ★2.3


рейтинг: 2.3, відгуки: 12
yevro-taksi-era
Адреса:Луцьк, Рівненська вул., 76А
Телефон:+380 50 527 1660
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
"Євро таксі Ера" - це таксі-служба, яка отримала дуже змішані відгуки від клієнтів. Деякі люди високо оцінюють її послуги та рекомендують їх своїм друзям. За їх словами, ця служба завжди приїжджає вчасно, водії ввічливі, автомобілі чисті і ціни доступні.

Однак, не всі клієнти задоволені роботою "Євро таксі Ера". Деякі з них стикалися з проблемами, такими як запізнення водіїв, неприємна поведінка деяких співробітників служби та погане обслуговування. Крім того, деякі клієнти зазначають, що таксі не врахували їхні запити щодо кількості пасажирів або багажу, що призвело до незручностей.

Загалом, "Євро таксі Ера" має як позитивні, так і негативні відгуки. Це може бути варто враховувати, коли робите вибір таксі-служби.

Мій відгук

code

26.09.20
Таксі супер користуюсь сам і друзям рекомендую!!!
26.09.20
Замовив таксі приїхало вчасно, вічливий водій гарне чисте авто ! Тай ціни доступні! Одним словом рекомендую!!!
02.11.19
Без толкова кантора,як до водіїв так і до пасажирів.
29.09.19
В минулу неділю ця служба таксі залишила мене в центрі міста, без пояснень, без вибачень, водій просто не приїхав, а коли я сам дозвонився то виявилося, що у водія ще були пасажири і вони продовжили маршрут. Взагальному - хочете щоб якась ма*да, яка .. Читати далі »
24.07.19
Запізнилась на власний день народження завдяки цій "чудовій службі". Просила машину на 5 осіб - приїхав звичайний шевроле на максимум 4 особи з фішкою 579. Це у вас вважається нормальним? На запитання: як тут поміститься 5 дорослих осіб? Во.. Читати далі »
05.03.19
Чудове таксі .Визвав приїхала машинка через 5 хв.Водій вічливий в машині чисто охойно.Ціна вразило доступністю.Раджу всім.
15.01.19
Все швидко і якісно! Автомобілі подають за 3-5 хвилин, водії ввічливі і професійні!
17.10.18
Ще рік-два тому "Євро таксі" було непогане, можна було їздити без проблем і за більш- менш нормальними цінами. А зараз... Не рекомендую!
05.10.18
Нікому не раджу це таксі. За багаж, що важив не більше 27 кг ми доплатили 12 грн і це нам сказали постфактум, коли ми вже від'їжджали з посадкового місця. А після того як зателефонувала оператору і попросила пояснити за що взяли додаткові гроші .. Читати далі »
20.08.18
Хороші ідея - кажеш назву вулиці звідки, куди - отримуєш смс з ціною, номером автомобіля та водія (схоже на убер). Проте якість неймовірно погана - довго чекав на смс, потім 3 рази змінювалась машина! Через пів години очікування та ще одну смс про зм.. Читати далі »
02.07.18
Замовляли машину. Оператор зовсім не орієнтується в місті, не знає ні назв вулиць ні орієнтирів. Після СМС про те яка машинпа маємприїхати і коли а прочекали 30хв -- так і не під'їхала. Не попередили ніяким чином ні про затримки ні про проблеми.. Читати далі »
16.10.17
Жахлива якість обслуговування клієнтів. Викликала таксі, через 3 хв прийшло повідомлення, в якому зазначалося, що машина буде через 10 хв. Очікувала машину на вулиці. Через 10 хв.почала телефонувати на вказаний номер водія, номер не обслуговувався..... Читати далі »

© Луцьк24