Головна Увійти Про сайт

Їдальня №8 ★4.1


рейтинг: 4.1, відгуки: 8
yidalnya-8
Адреса:Луцьк, вул. 8-го Березня, 8
"Їдальня №8" - це гарне місце, особливо після ремонту. Тут можна смачно поїсти за доступними цінами. Асортимент страв широкий, а перше і друге - прекрасні. Хоча мікрохвильова піч одна, іноді доводиться трошки почекати на розігрів, але все ж - дякуємо! Порції в їдальні також вражають своїм розміром - вони великі і радують. Тут можна перекусити швидко й недорого. Смачна домашня кухня за приємними цінами - це найкраще місце для обіду. Рекомендую. У Їдальні №8 ціни можуть бути трохи вищі порівняно з іншими подібними закладами, але якість їжі виправдовує це. Тут готують смачно, а страви навіюють ностальгію. Єдиний недолік - погана витяжка, через що речі можуть прованюватися неприємним запахом. Але в цілому, це гарне місце для швидкого, смачного та недорогого перекусу. Тут готують смачно, а персонал завжди привітний. За винятком кави, яка не дуже смачна, все інше відмінно.

Мій відгук

code

26.07.21
Eugen
Недорого. Асортимент, перше, друге - прекрасно. Мікрохвильова піч одна, тому доводиться трішки чекати розігріву, а так - дякуємо!
22.11.19
Comfy
Гарна їдальна,особливо після ремонту)))дрступні ціни..смачна кухня...великі порції-радує
22.11.19
Роман
Дешево смачно швидко
12.08.19
Богдан
Вкусно дешево, і порції великі. Найкраще місце для обідав. Рекомендую.
25.08.18
VLadymyr
Як для такого інтер'єру і асортименту ціни відносно високі. За ті самі 50 грн бізнес ланч у Дядя Піца ситніший. Перевага їдальні - це смачна їжа, навіює ностальгію... Згадаю обіди у бабусі ?
18.08.18
Антон
Смачно, можна сказати дешево. А от їдальня була краща і було б супер.
16.05.18
Наталія
Можна швидко і недорого перекусити. Страви смачні, домашні, прості. Але кава нікуди не годиться.
28.02.17
Олег
Готують смачно, та не дорого, привітний персонал. Витяжка погана, речі прованюються не приємним запахом.

© Луцьк24