Головна Увійти Про сайт

Луцьк ★3.9


рейтинг: 3.9, відгуки: 19
zaliznichnij-vokzal-stantsiyi-lutsk
Адреса:Луцьк
Залізничний вокзал Луцьк — це сучасний та зручний вокзал, який своєю зовнішністю зачаровує відразу ж при приході. Всередині вокзалу панує чистота, він комфортно облаштований і забезпечений багатьма розетками для зарядки гаджетів. Зал відчинений як у день, так і вночі, а оточуючі кущі створюють чудовий атмосферний спокій для очікуючих пасажирів.

Однак, деякі недоліки також присутні. Туалети на вокзалі, які є залишком радянських часів, не завжди доступні для відвідування, вони відчиняються лише під час прибуття поїзда. Це може створювати деякі незручності для пасажирів, які очікують на свій потяг. Також зазначається, що розмір вокзалу здається недостатнім для такого міста, і в часи прибуття поїздів він може бути тіснуватим. Проте, ці недоліки не переважають загальної позитивної думки про вокзал.

Залізничний вокзал Луцьк є привітним місцем для пасажирів, забезпечує зручність та комфорт усім, хто відвідує його. Для багатьох він є приємним місцем очікування та старту под.. Читати далі »

Мій відгук

code

16.01.22
Анастасія Ковальська
Не навиджу укрзалізницю!!!!
06.10.21
Анна Борисенко
Нормальний чистий вокзал всередині. Зовні дуже красивий. Поряд є Кликун, який вас зустрічає :) Якби був вайфай, ціни б йому не було :)
01.10.21
Саша Войтюк
Вокзал класний зручний
18.09.21
Alex Onyx
Дуже гарний вокзал, як у день, так і вночі..
09.09.21
Марія Крицька
Тепло, комфортно, багато розеток. Вокзал сподобався??
01.12.20
Фокс Фокс
Чи ходить луцьк здолбунів сапіжанка
22.09.20
Tylor
Туалети ще родом з ссср
22.07.20
Олеся Судова
Залізний вокзал прекрасний. Проте неможливо відвідати туалет, бо все зачинено, пускають тільки під час прибуття поїзда. Цікаво ж, шо робити тим людям, які очікують? Ходити під прекрасні кущі навколо?
20.06.20
Катя Іванова
Замаленький вокзал для такого міста, певно через те, що мало напрямків поїздів. А так чистий маленький зал очікування, є де зарядити гаджети.
12.01.20
Микола Коломієць
Досить гарний та зручний вокзал. Легко можна знайти каси, зал очікування, виходи до міста та до платформ, туалет тощо. Однак від дещо маленький. В ньому трошки тіснувато в часи приїзду потягів та будівля не справляється з пасажиропотоком. Однак це ли.. Читати далі »
31.10.19
Дмитрий Курпас
Вокзал дуже красивий зовні і дуже маленький в середні. Є безкоштовні зали очікування де можно знайти і розетки 220 для підзарядки ваших електронних пристроїв. Поряд, на 1 платформі є безкоштовний туалет, але його стан жахливий... Інформація подається.. Читати далі »
04.04.19
Вікторія Семенюк
Симпатична будівля. Інфраструктури малувато. Була тут один раз, детально описати не вдасться.
02.03.19
Елена Виримчук
Дуже гарна будівля. Насправді тішать око гарна архітектура, величина споруда. Усередині два зали очікування, зручні крісла, чисто...БУЛО КОЛИСЬ!!! Їзджу часто (2-3 рази на місяць), а це не була 2 місяці (новорічно-різдвяні свята, відпустка й т.ін.)... Читати далі »
24.02.19
Svit Pj
Оновлений вокзал справляє хороше враження. Однак площа перед поїздами та платформи освітлюються мало.
23.02.19
Дмитрий Коваль
Відносно гарно та охайно. Але не варте уваги якщо немає потреби скористатись послугами вокзалу
23.02.19
Misha Petrivskyi
Луцьк (перша назва Луцьк-Місто) — проміжна залізнична станція, що підпорядкована Рівненській дирекції Львівської залізниці. Розташована на лінії Ківерці — Підзамче між станціями Дачна (7 км) та Гнідава (10 км) на 169 км 9 пікет. Залізниц.. Читати далі »
23.02.19
Mania Veliczi
Після реконструкції - це один із найгарніших вокзалів для мене, хоча і маленький, але симпатичний та комфортний.
02.03.18
СВІДОМИЙ я
Залізничний вооккзал декілька років тому реконструювали. З того часу це місце милує оокоо своєю красою лучан та гостей нашого чарівного міста.
12.10.17
Aryéh Marnyánsky
Видно, що за будівлею доглядають. Вокзал не великий, але затишний. Хіба що годинників не вистачає у кожній залі. І, до речі не чути оголошень про прибуття поїздів(

© Луцьк24