Головна Увійти Про сайт

Замок Любарта ★4.4


рейтинг: 4.4, відгуки: 60
zamok-lyubarta
Адреса:Луцьк, вул. Кафедральна, 1A
Телефон:+380 332 724 588
Години:понеділок: 10:00–19:00 вівторок: 10:00–19:00 середа: 10:00–19:00 четвер: 10:00–19:00 пʼятниця: 10:00–19:00 субота: 10:00–19:00 неділя: 10:00–19:00
Замок Любарта - це атмосферне місце, яке варто відвідати. Можна піднятися по сходах на верхівку башти і насолодитися видом на Луцьк згори. Діти також можуть скористатися луками і постріляти. Треба враховувати, що сходи досить високі та їх багато. Замок має цікаву історію, але деякі експозиції потрібно оплачувати окремо. Зовнішній вигляд замку вражає, але всередині можна побачити не все без екскурсовода. Територія замку красива і добре обладнана. Замок Любарта є однією з найстаріших пам'яток України і має велике значення для історії країни. Замок має багато веж і великі стіни. В цілому, відвідування замку - це цікава подорож в минуле.

Мій відгук

code

05.08.23
Атмосферне місце! Взяли екскурсію, піднялися сходами на верхівку башти, подивилися на Луцьк згори, діти постріляли з лука внизу, рекомендую. Сходи досить високі та їх багато, тож зважайте))ми отримали задоволення - рекомендую відвідати обов'язко.. Читати далі »
24.07.23
Цікаве місце, цікава історія, але зі звичайним квитком подивитись можна не все, деякі експозиції треба оплачувати додатково, але касовий чек видається лише за вхідний квиток, далі дають тільки папірець.
17.07.23
Про Луцьку фортецю згадують ще в Іпатіївському літописі , коли в 1085 році під час міжусобних воєн  Володимир Мономах узяв y полон матір та дружину князя Ярополка. Хоча будівництво Верхнього замку, який зараз відкритий для відвідувачів, .. Читати далі »
14.07.23
Всередині дивитись немає на що. З екскурсоводом дозволено заходити у деякі зали, в які зі звичайним квитком не потрапиш. Це не дуже справедливо. Хоча може там є щось цікаве. Вважаю, що в інших замках (Острог, Підгірці, Олесько, Золочів) значно кращі .. Читати далі »
26.06.23
Гарний замок, красива територія. Потрібно два квитки якщо хочете погуляти і по території і всередині замку.
26.06.23
Це місце, що знаходиться на купюрі 200 грн одне це говорить про його велику вагу серед памʼяток України. Зовнішній вигляд замку полонить та вражає , в середині хотілось би більшого збереження автентичності памʼятки та духу історії але місце однозначн.. Читати далі »
26.05.23
Луцький замок один з найстаріших замків України. Ще інакше замок Любарта - це пам'ятка архітектури та історії національного значення. Знаходиться в центральній частині Луцька на річці Стир. Має дуже багату і цікаву історію. На даний момент має 3.. Читати далі »
29.04.23
Чудовий замок! Мені дуже сподобалося, що можна пройти велику частину замку по стіні, гарні музеї. Приємні працівники на території. До того ж на території гарна і не дорога сувенірна крамниця. Були в замку о 10 годині ранку, одразу з відкриттям, то лю.. Читати далі »
16.02.22
Приєдналися до групи туристів і екскурсії на в'їзну вежу 🏰Дуже сподобалось 👍🏻 І всередині цікаво і на криші відкриваються гарні краєвиди. Окремо дякую Валентині,яка провела цю чудову екскурсію 💜Розповіла багато цікавого і нового ,чого я не знала.. Читати далі »
20.01.22
Для України вцілком достойно) Добавляю ще один окремий бал дівчатам, що роблять екскурсію про механізми того часу👍🏻Олександра і ще одна дівчина яка показувала нам чашу (вибач, що не запам'ятала твоє ім'я🙈) Дівчата молодці! Видно, що люблят.. Читати далі »
15.01.22
Охайний европейського рівня замок. Є можливість піднятись на сходи та стіни - до огляду навколишнього краєвиду. Цікаво облаштована територія
10.01.22
Дуже цікава екскурсія про технології минулого👍дівчинці, яка розповідали про винаходи 👏👏👏окремий респект за почуття гумору
06.01.22
Гарний замок, який передає середньовічну й таку замкову атмосферу, як в книжках, можна погуляти по території та стінам. Все пристойно, тільки 2 мінуси - вхідний квиток купується спершу, а на цікаві локації окремо - підземелля, головна башта над входо.. Читати далі »
11.12.21
Дуже гарний замок! Ціна вхідного квитка мізерна - 50 грн для дорослого, 30 для дітей та студентів! Дошкільні діти - безкоштовно!!Певні пільгові категорії теж безкоштовно!!!За вхідним квитком можна оглянути музей книги, музей дзвонів, бойові галереї, .. Читати далі »
15.11.21
Вхід 50 гривень для дорослого і 30 пільговий. Потішило наявність галереї (вхід додаткових 30 грн) де була картина Айвазовського
18.10.21
Замок красивий. Шкода, що персоналу (і мабуть правоохоронних органів) не вистачає для його обслуговування. Всі бійниці пописані і обшкрябані типовими "Здесь был ***" і т.і. З зовні замку взагалі присутні графіті. Дуже шкода, що ні гості міс.. Читати далі »
28.08.21
Обожнюю всім серцем цей замок. На мою думку, він найуспішніший в Україні, але є проблема: потрапити на вїзну вежу можна лише з екскурсоводом і просто прийшовши ти можеш не потрапити в групу, краще бронювати зарання. Також потрібно відслідковувати, чи.. Читати далі »
23.08.21
Дуже гарне історичне місце (відчиняється о 10ій). Здивувало, що все доглянуте і має привабливий естетичний вигляд. Але майте на увазі, що, купуючи квиток (діє з 10 до 19ої години), ви не зможете потрапити в усі музеї на території: будуть доступні ли.. Читати далі »
22.08.21
Якщо ви були у Луцьку, але не відвідали замок Любарта, то втратили чи мало. Мало хто знає, але саме ця історична пам’ятка заражена на звороті 200 грн. Вхід на територію безкоштовний, однак якщо раптом ви захочете піднятися на в‘їзну вежу .. Читати далі »
10.07.21
Луцький замок (замок князя Любарта) або Верхній замок - один з найбільших і найстаріших замків в Україні, який зберігся для нас майже в первозданному вигляді. Замок Любарта - невід'ємна частина Луцька, його візитна картка. Символ величі Волині... Читати далі »
28.06.21
Замок цікавий, проте я очікувала більше вражень, оскільки мріяла тут побувати. Персонал вічливий, дуже приємні працівники, з якими можна поспілкуватись. Вхід на територію коштує 50 грн. За ці гроші можна прогулятись всередині, відвідати дзвіницю, муз.. Читати далі »
22.06.21
Турободiбна Вi'зна вежа з подвiйною брамою, гостроверхi Владича i Стирова над пiвденним урвищем поэдналися мiж собою товстостiнним муром iз заборолами, заховавши вiд людського й ворожого ока правительське ядро Волинi з готичним червоним палацом .. Читати далі »
23.04.21
Окраса міста Луцьк і символ Волинської області. Територія доглянута, охайна, відреставрована. Сьогодні Луцький замок – це цілий музейний комплекс Так, на другому поверсі В’їзної вежі розташована виставка «Плитниця», де експону.. Читати далі »
26.09.20
​​Сьогодні ми хочемо нагадати про місто, де народилися Сашко Положинський, Діма Монатік та Сергій Мартинюк. Мова про Луцьк. Саме тут можна віднайти будинок, де жила сама Леся Українка. Дім, в якому жила родина Косачів у 1890-х роках, знаходиться на .. Читати далі »
16.09.20
Дуже гарний замок! На мій погляд друге місце після Мукачівського Паланка
01.09.20
Майже всі виставки платні.... Збаразький, Дубенський, Острозький замки - кращі враження, більше експонатів за вхідний квиток.
26.08.20
Місце хороше але кругом всередині замку вхід платний, так не повинно бути, ніде такого немає. Бо дивитись в замку безкоштовно крім мурів немає нічого
19.08.20
Досить непогано. Кімната минулих технологій досить цікава. Рекомендую якщо проїздом через Луцьк. Якщо їхати здалека спеціально в замок, варто почитати про нього до того.
10.08.20
Цікаво... Але щоб дізнатися і побачити більше треба доплачувати окрім входу додатково.... Але воно того вартує... Рекомендуємо!
18.05.20
Невелика споруда, яка приймає туристів зі всього світу. Зараз закритий на карантин. Можна тільки обійти та побачити стіни. Коли відкритий, то відбуваються різні концерти, рицарські бої, свята"ковбаси та сала )))".
19.04.20
Добре збережений історично цінний замок, який за свою багатовікову історію пам‘ятає і з‘їзд європейських монархів, і навали загарбників. Багато цікавих музеїв. Обов‘язково відвідайте і візьміть екскурсію.
10.03.20
Дуже гарний замок. Помітно , що його відновлюють. На 'жаль не потрапили у деякі музеї,які розташовані на території замку,бо вони були зачинені. Потрапити тільки на екскурсію у вежу. Екскурсія цікава. Експозиція історичних артефактів дуже маленьк.. Читати далі »
07.03.20
За останні років 6 з останнього візиту змінилось не дуже багато. Хотілось би більше активностей. Ну і металевий дах яким накриті розкопки псує частину фотографій... Можливо можна поверх заліза закрити її дранкою, як і решта дахів замку.
15.02.20
Замок вразив своєю міццю!! Дуже зручні оглядові майданчики, цікава колекція дзвіниць та досить мила крамничка з різноманітними сувенірами та надзвичайно низькими цінами. Відвідали художній музей під акомпанемент фортепіано! Картинами відомих і невід.. Читати далі »
24.11.19
Цей замок досить цікавий і гарний. Але коли ми приїхали сюди на екскурсію, то проходив фестиваль м'яса й пива. Ми як виховані люди підійшли до каси перед входом і купили квитки (50грн), коли ввійшли, то побачили ще одну касу, де продавалися квит.. Читати далі »
19.11.19
Дуже сподобався замок, в ньому ти відчуваєш що це дійсно замок,також сподобалась екскурсія на велику вежу з екскурсоводом. В цьому замку можна відвідати різні виставки та музей кеиги, музей дзвонів, в середній башні ще є якийсь музей ( але нам сказ.. Читати далі »
10.11.19
Сьогодні (10 листопада) відвідав замок Любарта і отримав задоволення від роботи екскурсовода Анастасії - вона молодець, гарно подає інформацію, чітко, структуровано при цьому залучаючи слухачів до розповіді і доповнюючи це красивою усмішкою, шо не ма.. Читати далі »
02.11.19
Замок Любарта розташован на вул. Кафедральній, 27. м. Луцька. Романтичне, чарівне, казкове місце. Замок зображений на 200 грн. купюрі і був визнаний в акції "Сім чудес України" в Луцькому замку діє єдиній в Україні Музей дзвонів і Музей тех.. Читати далі »
12.10.19
Сам замок класний, доречі відкрили екскурсію на вхідну вежу, висота якої десь десятого поверху.Одне не сподобалось що попали як раз коли в замку проводився food fest, і тупо заплатили не за вхід в замок а заплатили тіпа щоб попасти на фест який нам в.. Читати далі »
29.09.19
Замок Любарта, або Луцький замок — верхній замок Луцька, один із двох збережених замків, пам'ятка архітектури та історії національного значення. Один з найбільших, найдавніших і найкраще збережених в Україні замків. У дворі замку було пров.. Читати далі »
19.09.19
Тріїчка тому що: від моменту мого останього візиту минуло близько 10 років і до дня сьогоднішнього мало що змінилося . деревяні сходи в аварійному стані . Зрозуміло що жодної перевірки вони не бачили , у європі такого б не допустили щоб відвідувачі к.. Читати далі »
29.08.19
У замку проходять дуже багато різноманітних фестивалів, як історичного, етнографічного, так і музичного характерів. Це такі, як фестиваль дзвонарного мистецтва («Благовіст Волині»), флористичного мистецтва, «Меч Луцького замку».. Читати далі »
29.06.19
Замок Любарта недарма є однією з найкрасивіших фортифікаційних споруд України. Компактний і впізнаваний, він служить візитівкою міста Луцька та приваблює туристів. На території знаходиться ще декілька музеїв (музей дзвонів, музей старовинних технолог.. Читати далі »
21.06.19
Як на мене то замок гарно зберігся до наших днів. Видно внесені зміни, але від цього замок тільки виграв. Бо має закінчений вигляд. Не всім архітектурним спорудам так пощастило в Україні. Але на цьому переваги і закінчуються. В середині споруди майже.. Читати далі »
10.06.19
хотів відвідати замок 09.06.19 із родиною, приїхав з іншої області, а там якісь гів...ки (вибачте на слові) влаштували махання кулаками ММА в історичній пам'ятці (ще і доказують що у них є дозвіл міської ради), ще і деруть 120 грн за вхід, хочет.. Читати далі »
09.06.19
Сподобалась будівля і трубач
15.05.19
Це прекрасно, що в Україні є такі історичні пам'ятки, на яких можна розвивати туризм. Але як і більшість з них, замок Любарта не можна назвати надто привабливим для туристів. Сподіваюся, що знайдуться кошти якось впорядкувати фортецю, прибрати д.. Читати далі »
10.03.19
Замок в хорошому стані і не далеко від центру. Тут не багато чого цікавого. Замок як і усі інші. Одна башта відчинена з музеєм дзвонів. Вид з стін не захоплюючий. Найцікавіше це художній музей на території замку. За вхід до нього окрема плата але дуж.. Читати далі »
09.03.19
Очікування не відповідають реальності. Єдине що було приємне,так це жінка,яка продавала квиточки в замок. Дуже привітна і вічлива. Все інше,як не в аварійному стані,так треба платити додаткові гроші (це про те щоб піднятися на одну із трьох башнь тре.. Читати далі »
09.03.19
Єдиний в Україні замок, який збережений на 70%. У цьому замку в 15ст. відбувся перший з'їзд європейських монархів. Тут похований великий князь Вітовт. Свої перші вірші тут написала видатна українська поетеса Леся Українка. Поруч замку розташова.. Читати далі »
23.02.19
Один з найбільших, найдавніших і найкраще збережених в Україні замків. Сьогодні фортеця у Луцьку відкрита для відвідувачів. На території та в різних її частинах облаштовано музеї, також регулярно відбуваються виставки й цікаві події. Люблю їздити сюд.. Читати далі »
20.01.19
Я корінна лучанка вже 22 роки і вже неодноразово навідувалася в Замок Любарта. Кожного року там намагаються вигадати щось цікаве для відвідувачів та покращити що вже є. Таке враження, що скоро там буде все, що необхідне для туриста, щоб ознайомитись .. Читати далі »
31.01.16
Немає повної історичної екскурсії по усьому замку. А взагалі гарний замок. От тільки ніша екскурсоводів на жаль не на вищому рівні..
10.07.15
Замок цікавий,але якщо кожен раз бачити одне й те саме стає нудновато.
02.07.14
цікавий замок,музеї. Маю гарне враження
21.03.13
Дійсно,враження неперевершені!Спостерігаючи за цими баштами,мурами ти розумієш що колись люди боролися, воювали за рідний край.Я вважаю наш замок найкращий!Можливо, тому що він став для нас таким рідним ,а можливо, тому що це, дійсно, архітектурна і .. Читати далі »
25.09.11
З усіх замків західногго регіону, наш мені подобається найбільше. Він самий гарний :) Більшість замків схожі на прості будинки, обнесені стіною, а до нашого заходиш і зразу уявляються середньовічні лицарі, готові захищати свій дім :) Квиток в замокк .. Читати далі »

© Луцьк24