Головна Увійти Про сайт

Здоров'я Плюс ★3.9


рейтинг: 3.9, відгуки: 10
zdorovya-plyus
Адреса:Луцьк, просп. Президента Грушевського, 12
Телефон:+380 66 358 5757
Години:понеділок: 09:00–21:00 вівторок: 09:00–21:00 середа: 09:00–21:00 четвер: 09:00–21:00 пʼятниця: 09:00–21:00 субота: 09:00–21:00 неділя: 09:00–21:00
Здоров'я Плюс - це стоматологічний центр, який пропонує різноманітні послуги, включаючи чистку зубів, лікування каналів, імплантацію та встановлення коронок. За відгуками клієнтів, робота лікарів в центрі є якісною і професійною. Багато людей відзначають, що результати лікування і чистки зубів виявилися дуже задоволені. Зокрема, професійна чистка зубів трималася належним чином протягом пів року. Клієнти також підкреслюють, що лікарі виконують свою роботу під мікроскопом, що гарантує високу якість лікування. Деякі клієнти відзначають особливо приємне ставлення і доброзичливість лікарів, що робить візит до стоматолога комфортним і приємним. Однак, деякі люди відзначають непривітне ставлення адміністратора, а також старі та занедбані приміщення та устаткування клініки. Також є відгуки про відсутність стерильності та чистоти обладнання. Таким чином, перед відвідуванням клініки рекомендується оцінити її умови та поспілкуватися з адміністратором, аби зробити розсудливе рішення щодо вибору ст.. Читати далі »

Мій відгук

code

16.02.24
Daryna
Я дуже задоволений своїм візитом до стоматологічної клініки "Здоровʼя +". Від початку до кінця моєї візиту я відчував себе в надійних руках та оточений увагою та професіоналізмом. По-перше, хочу відзначити приємну обслугу персоналу. Вони б.. Читати далі »
08.01.24
Порт
Клініка жах Нікому не рекомендую Володимира Володимировича Дуже неякісно зробив свою роботу (вставляла зуби)
12.12.23
Alla
Сьогодні я відвідала клініку Здоров'я+,лікувала канали ,все сподобалось,привітний персонал,якісно виконують свою роботу.А особливо щира подяка Роману Олеговича,роботою лікаря дуже задоволена.Все чистенько і охайно,хороші умови.Усім рекомендую!
23.10.23
Olena
Чудоий персонал!А Роман Олегович -лікар від Бога.!Дякую за гарну посмішку!
05.08.23
Andrey
Дуже привітний персонал та дуже якісно виконують свою роботу , лікував тут зуби ще раніше та записав свою дівчину в цю стоматологію після лікування не кваліфікованого стоматолога. Зробили все якісно і гарно. РЕКОМЕНДУЮ
22.03.21
Ірина
Записувалася на чистку зубів. Чекала хвилин 25. Питань до лікаря немає - робота якісна. Зазвичай записуюсь на професійну чистку в іншій клініці, але з перших причин вирішила звернутися сюди. Результат чистки в іншій стоматології тримається пів року, .. Читати далі »
08.01.21
Лена
Лікувала канал в цій клініці у Андрія Володимировича після жахливого лікування в міській стоматологіі. Він дуже якісно все зробив. Випадок був дуже важкий бо в міській мені в щелепу скрізь канал забили і поролон і вату і тимчасову пломбу. Все це під .. Читати далі »
18.10.20
Анастасія
Не рекомендую цю клініку. Причини: 1. Непривітний адміністратор. 2. Занедбане приміщення і устаткування клініки. Предмети інтер'єру і обладнання виглядають старими і затертими, обладнання на вигляд не чисте ( не говорячи вже про стерильність). С.. Читати далі »
01.04.19
Павло
Дуже хороша клініка. Особлива подяка Андрію Володимировичу. Такого кваліфікованого і в одночас веселого прийому у стоматолога в мене ще не було. Дякую вам велике.
14.01.19
Vira
Лікувала зуб в даному центрі . Роботою лікаря задоволена, загальна атмосфера сприяє тому щоб клієнт був спокійний та налаштований на співпрацю. Привітні працівникі та ідеальна чистота. З задоволенням прийду ще.

© Луцьк24