Головна Увійти Про сайт

Жалюзі Ролети ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 6
zhalyuzi-rolety
Адреса:Луцьк, консультації надаються на замірах, вул. Карбишева, 2б
Телефон:+380 50 190 3841
"Жалюзі Ролети" - це майстер, який виконує роботу з виготовлення та встановлення різних типів жалюзі. За відгуками клієнтів, цей майстер виконує свою роботу якісно і професійно. Вони задоволені якістю виконаної роботи і дякують Віктору за замовлення. Клієнти також зазначають, що алюмінієві жалюзі були зроблені гарно і вчасно. Вони задоволені якістю матеріалу і вважають ціну адекватною. Деякі клієнти також відзначають хорошу якість жалюзі день-ніч, і при цьому зауважують, що вони не вигоряють навіть на сонячній стороні. Крім того, є відгук від школи, яка висловлює щире задоволення ставленням, відповідальністю та якісним обслуговуванням з боку "Жалюзі Ролети". Вони рекомендують цього майстра всім і додають, що їм сподобались жалюзі.

Мій відгук

code

25.08.23
Наталя
Дуже хороший майстер велике дякуемо Віктор знову зробили замовлення дякуемо
13.08.23
Svitlana
Щиро дякую майстру за якісну, професійну роботу!
28.07.20
Elena
Замовляла алюмінієві жалюзі. Зробили гарно та вчасно. Дуже задоволена роботою майстра Віктора. Гарна якість за адекватну ціну.
04.08.19
Оксанка
Супер якість та дуже хороший майстер! Пів року тому на вікна в кухні вирішила поставити жалюзі день-ніч, довго вагалась і переживала, що вигорять, бо сонячна сторона. Але все супер, літо майже пройшло, а жалюзі не вигоріли. Система день-ніч зручна! .. Читати далі »
22.07.19
Валентина
Батьки 1 класу Цибулівської СЗШ (І-ІІІ ст.)Вінницька обл. Тростянецький р-н. висловлюють щиру вдячність за чудове ставлення, відповідальність, та якісне обслуговування! Ваші жалюзі нам дуже сподобались. Рекомендуємо всім! Фото додамо ...
15.09.18
Natalia
Швидко зреагували на прохання замінити деякі деталі для рулонних штор. Зробили і пояснили навіть більше , ніж домовлялись) неочікувано приємно "Ревізор рекомендує" )

© Луцьк24