Головна Увійти Про сайт

ЖК Центральний ★4.9


рейтинг: 4.9, відгуки: 7
zhk-tsentralnyy
Адреса:Луцьк, вул. Огієнка, 2
ЖК Центральний - це житловий комплекс, де створено затишну та надзвичайно чисту атмосферу. Місце розташування комплексу дуже зручне - все необхідне знаходиться поруч, до зупинки громадського транспорту всього 2 хвилини ходьби, що дозволяє легко дістатись у будь-яку частину міста. У будинку працюють мінімаркет та 2 кафе, що забезпечує зручність мешканцям. Квартири в цьому комплексі просторі, з гарним плануванням та прекрасними краєвидами. Хотілося б звернути увагу на неприємний випадок з хамством продавця в магазині, але загалом все інше в цьому житловому комплексі задовольняє. Зручне розташування, великі квартири, гарні краєвиди з вікон, стабільний Інтернет та затишні апартаменти - все це знаходиться в ЖК Центральний. Також можна відзначити хороший під'їзд та чисте подвір'я, наявність парковки та дитячого майданчика.

Мій відгук

code

11.01.22
Wiktor
Напевне цей житловий комплекс призначений більше для багатіїв які люблять комфорт. А для мене рідна батьківська хата найгарніша і змінювати нічого не хочу.
15.08.20
Татьяна
Затишно, неймовірно чисто!
22.07.18
OLGA
Прекрасне місце розташування, все поряд...до зупинки громадського транспорту 2 хв і Ви можете дістатись у будь який куточок міста ... В будинку функціонує мінімаркет та 2 кафе... Квартири великі, з гарним плануванням та чудовими краєвидами...
08.03.18
Настюша
Магазин непоганий,смачна кава.Але продавець хамив!!!!а так все влаштовує.
05.02.18
Олександр
Дуже зручне розташування. Шуму транспорту на 3-му поверсі з боку дороги не чути.
14.11.17
Василь
Дуже зручне розташування. Гарні краєвиди з вікон квартир. Хороший і стабільний Інтернет від Lux-NET. Затишні квартири. Хороші великі ліфти.
19.09.17
TaPaKaH
хороший будинок, просторі квартири. гарний під'їзд та чисте подвір'я. є парковка, та дитячий майданчик

© Луцьк24