Головна Увійти Про сайт
★ 2.8

Зона відпочинку "Озерце"


рейтинг: 2.8, відгуків: 10
Зона відпочинку
Адреса:Волинська область

Мій відгук

code

01.08.21
Вода зелена болото фу...
23.07.21
Люди куди ви їдете неподалік озера 50м був Луцький морг, орендатор хамло і бидло, скрізь грязь і розруха, 20- грн за в’їзд , 80-120 грн столик який потрібно підтримувати що б не впав, магазинів поруч немає, мостикі поломані, пригнувши з мостика.. Читати далі »
20.07.21
Дуже сильно впала вода в Озерці. Людей Дуже багато приїжають відпочивати. Вода просто болото... Максимум що можна пожарити шашлик...
20.07.21
Не пристосовано для людей, замулене і смердюче. Напівзруйновані пірси
12.07.21
Порівняно з минулими роками місце стало більш занедбаним. Столики не ремонтують. А мангали - вони ж залізні, куди вони подінуться... Добре хоч смітників багато, але їх не регулярно вивозять. Дрова на шашлик краще привозити свої. Кафе працює (якість с.. Читати далі »
10.07.21
Тепер це болото, не рекомендую їхати, відпочинкової зони майже немає (є паро столиків), волейбольної площадки немає, трава вже не коситься як колись. Але немає людей
16.07.20
Озерце пересихає, воно й не дивно, поруч збудували котеджне містечко з власним озером. Вода брудна, а через всю водойму встановлено півкілометра сіток.
19.08.18
Гарне місце для відпочинку недалеко від Луцька. Непогане піщане озеро, всього 11 км від міста. Територія охайна, є волейбольний майданчик, альтанки, мангали, а також магазин. Заїзд на територію автомобілем платний, пішки - безкоштовно. Біля озера діє.. Читати далі »
21.08.17
Можна їхати з дітьми - пологе пісчане дно. Вода брудна, але відпочиваючі купаються. Є бар, можна пограти у волейбол - чудова площадка. Є криті безсітки, можна взяти мангал на прокат.
11.08.17
10хв від Луцька - найбільший плюс. Вода часто скаламучена, але тепла. Територія достатньо доглянута. Персонал хамовитий, але інший там би не вижив. Є магазинчик і цивілізований туалет. Є волейбольна площадка, є мангали в оренду, є дрова напродаж. Є &.. Читати далі »

© Луцьк24