Головна Увійти Про сайт
★ 3.3

МакДональдз


рейтинг: 3.3, відгуків: 17
МакДональдз
Адреса:Луцьк, просп. Соборності, 43

Мій відгук

code

Наталія
18.11.22

Хочу висловити своє захоплення роботою працівницею в залі Вікторією. Привітна,уважна,цікавить,чим може допомогти,порадити,чи все сподобалось,доступно і швидко відповідає на всі поставлені гостем запитання. Їжа смачна,швидка видача і обслуговування. Щ.. Читати далі »

Anastasiia Nedoshytko
20.02.22

Дуже погана директорка та поганий сервіс нас не пускали 30 хв.Самий директор був не люб’язний ! Жахливе обслуговування! Погана гігієна на столах брудно!Тільки охоронці добрі!

Oksana Butejko
15.02.22

Хотілося привітного охоронця біля дверей в заклад. Це ж не секретний об'єкт... Доброго дня, вітаємо Вас у нашому закладі... Було б достатньо... Ну і плюс будь ласка покажіть сертифікат вакцинації. А не бубнявілим тоном, який ледь розібрати... &q.. Читати далі »

Олексій Бурилко
02.02.22

Попри багато позитивних нюансів є дуже великий недолік в самій бідівлі Макдональдсу вихід з залу на вулицю не має теплового тамбура та має надто широкі двері і в зимовий час при виході клієнтів з залу в приміщення вривається лодяний вітер і за столам.. Читати далі »

Василь Васильчук
27.01.22

Усіма візитами лишився максимально задоволений, смачна та доступна їжа, якою звичайно не слід зловживати. Дуже приємний та привітний персонал. Звичайно приємно що світова мережа закладів швидкого харчування прийшла на Волинь. Дуже сподобалось наявні.. Читати далі »

Дмитрий Януль
15.01.22

НАЙКРАЩИЙ МАК У СВІТІ! Сьогодні була в макдональці і їла нагетси,до мене підійшла офіціантка Анастасія.Спитала як мене звати у якому класі вчусь;а я розпитала про неї.Під кінець розмови вона спитала чи я люблю солоденьке ,я відповіла що так.Через хв.. Читати далі »

Milka
12.12.21

Чудове обслуговування та смачне меню. Порадувала охорона. Дуже ввічливі люди, уміють правильно виходити з критичних ситуацій. Усе на рівні. А останні негативні коментарі таке відчуття, що писали недалекі люди. Одна до дверей собаку прив’язала і.. Читати далі »

Яна Поліщук
10.12.21

Сервіс обслуговування на 0 Зробили замовлення оплатили нас попросили зачекати на стоянці декілька хвилин в результаті стояли ми хв 15 до нас 2 рази підходили і перепитувати що ми замовляли ! В результаті замовляли ми один біг тесті без цибулі всі бул.. Читати далі »

Ihor Ostapjuk
20.11.21

Замовили з другом вночі 2 даблчізбургер меню. Нам через 10 хв( ш - швидкість) винесли 2 пакетика. Кожен з нас взяв по 1-му пакетику і ми роз'їхались по домівках. Приїзжаю я додому, відкриваю пакетик, а там 2-і картоплі фрі. Їм взагалі вже пофіг .. Читати далі »

Yuri Yovych
20.10.21

Дуже все зручно і смачно. Подобається інтер'єр. У закладі найкращий спосіб зробити собі замовлення, а не стояти в черзі до касира. Ставлю 4 лише через те, що до кожної порції картоплі і нагеців дають соуси. Це виглядає трохи нав'язливо, бо .. Читати далі »

Оля Іжик
18.10.21

Попросила налити каву в свою чашку. Для мене це критично важливо. Мені не відмовили, але капучіно принесли в одноразовому стакані. Я спитала чому. Мені відповіли, що через "карантинні обмеження". Що за дурня. Ніби моя чашка заразна... У буд.. Читати далі »

Артем Поліщук
09.10.21

Трішки не дотягують. Ніби має бути мак як мак , але щоразу якісь помилки зі сторони кухні , при першому відвідуванні Кола була без льоду , при другому картопля фрі взагалі була без солі , думав надалі все буде ок , але знову ж таки при третьому відві.. Читати далі »

Сашко Бугаєнко
07.10.21

Нічого особливого, мак, як мак) Дратують постійні черги з якими не можуть впоратись. "І люди і машини, все змішалось в чергах до Маку" (с) Засмутило й те, що вихід, як виявляється, не там де вхід і охоронник не випускає (мовляв: йдіть розби.. Читати далі »

Степанюк Анна
02.10.21

Валентина(здається) на касі просто бомба. Привітна та допоможе. Охоронець класний і запитує чи потрібна допомога ❤❤❤

Adam World
15.09.21

«МакДональдз» має площу 675 м² та розрахований прийняти 238 гостей у залі та 96 - на літній терасі, а інтер’єр оформлений у впізнаваному фірмовому стилі. Ресторан обладнаний сервісами McDrive та McDelivery. Замовити їжу усеред.. Читати далі »

Bohdan Hontar (Свадебный
12.09.21

Швидко та якісно, не дивлячись на черги в перші дні відкриття Макдрайв топ! Купував з автомобіля! Статус міста та привабливість зросте в рази ;)

Julia Demchuk
12.09.21

В замовлення 835 не вклали кока-колу і картоплю фрі. Списуємо на перший день обслуговування, і з умовою виправитись на майбутнє ставимо 4 зірочки.

В Каневський
11.09.21

На мою думку заклад непоганий проте мені не сподобалось , ціна- качество не відповідає .... дуже дорого , їжа на любителля проте це для міста вау новинка)

© Луцьк24