Головна Увійти Про сайт

Польське консульство


рейтинг: 3, відгуків: 5

Польське консульство
Адреса:м. Луцьк, Дубнівська вул., 22б
Телефон:+380 3322 80640
Години:понеділок: 09:00–17:00 вівторок: 09:00–17:00 середа: 09:00–17:00 четвер: 09:00–17:00 пʼятниця: 09:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку було створене у 2003 році і є єдиним дипломатичним представництвом у цьому місті. Урочисте відкриття Консульства відбулось 12 вересня 2003 року. Утворення Консульства було безпосередьно пов’язане з введенням 1 жовтня 2003 року візового режиму для громадян України. Ця вимога виникла у зв’язку зі вступом Польщі 1 травня 2004 року до Європейського Союзу.

Луцький консульський округ охоплює три області: Волинську, Рівненську та Тернопільську.
Завдання Генерального Консульства РП у Луцьку не обмежується візовою сферою, але й охоплює також усі інші сфери консульської служби відповідно до чинного законодавства та територіальних компетенцій.
Крім цього, завданням консульства є сприяння розвитку двосторонніх відносин та співпраці між Польщею та Україною у всіх сферах політичного, суспільного, економічного, культурного, наукового життя. Особливе місце у цій діяльності займає прикордонна співпраця в рамках Єврорегіону Буг, в склад якого входять Люблінске воєводство, Волинська та Брестська області, але не менша увага приділяється транскордонній співпраці.
Так, як і у випадку кожної дипломатично-консульської установи, завданням Генерального Консульства РП у Луцьку є також промування Польщі.
Усі перелічені цілі та конкретні реалізації з них виникають повинні служити розвитку польсько-українських відносин, зміцненню партнерства між нашими державами, будуванню єднання між нашими народами та спільного європейського простору за участю державних установ, органів територіального самоврядування та громадських організацій.

Мій відгук

code


Nataliia Brelius
01.03.19

5 зірок, тому що немає на що скаржитися. Була тут 2 рази на співбесіді на кп та коли отримувала її. Гарне ставлення з боку працівників, окремий + на рахунок охорони

Mariya Hrynkiw
21.12.18

Була в посольстві в кінці жовтня.Подавала документи на продовження дії Карти Поляка. Bardzo dziękuje za spotkanie w konsulatie.Wszystko ok. Bez źadnych posriednikow.

Юлія Лук'янова
13.10.17

На запит щодо запису на прийом до консула постійно "брак дат ".А посередники мають доступ. То ж для кого працює консульство?(особливо сайт).

Galyna Gl
29.12.16

Не можу погодитися з негативними відгуками. Особисто у мене гарні враження від роботи посольства в Луцьку. Потрібно читати інформацію на сайті, питань стане менше. З чергами також проблем не мала, тут є певні правила і їх дотримуються.

Solomia Savka
04.08.16

Жахливий сервіс! Додзвонитись неможливо. Коли нарешті хтось таки відповідає, то тільки й чуєш хамство. Дівчата, які там сидять, мабуть, і не здогадуються, що вони всього лиш обслуговуючий персонал.

© Луцьк24